Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul elsült randi. Könnyűvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul elsült randi. Könnyűvérűnek gondolhat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival. Ma véletlen összefutottunk pedig péntekre volt megbeszélve a randi..

Megkérdezte hogy felmegyek-e a lakására megihatnánk valamit, ebbe belementem.

Ültünk az ágyon az igazsàg hogh izzot köztünk a levegő.


Na és elkezdtünk csókolózni s akkor tértem magamhoz mikor kicsatolta az övem. S akkor rögtön elvettem a kezét és abba hagytuk. /Megértette s azután is történt egy csók na és azt mondta jogy örül hogy leállítottam mert nem gondolkodott. Aztán még beszéltünk interneten. Azt mondta hogy sokat gondol rám én vagyok sz aki kell neki. Nagyon vàrja hogy felhívjon hogy hallja a hangom.


2013. okt. 7. 23:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
En a ferjemmel telefonon ismerkedtunk meg anno 7 es fel eve en kulfoldon o magyarorszagon volt 8 honapig telcsin,neten tartottuk a kapcsoltatot na mikor vegre haza mentem en tulajdonkeppen mar elso ejszakan szives,oromost lefekudtem volna vele,soot szinte en masztam ra,es o meg nem akart,ugymond elso ejjel megfektetni mert annal jobban
2013. okt. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Annal jobban visza fogodtabb volt,de utanna bepotolta 3 gyerekunk van:))
2013. okt. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Tudom, hogy sznob vagyok, de én nem mennék fel egy pasi lakására, főleg nem inni.

Mégis is mire számítottál?

2013. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Te miért tartod magad annak?
2013. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

#13:

Komolyan kérdezted, vagy csak szeretsz közhelyekkel dobálódzni, és azok mögé takaródzni, hogy ne kelljen gondolkodnod, hanem a közhely gondolkodjon helyetted?


Ha nem akarta a szexet, valószínű nem arra számított, hanem egy kis smacira, simogatásra, vagy csak beszélgetésre. Nem konzervatív vagy, hanem előítéletes és közhelyes. Hogy is hívják azt, aki szerint az, hogy valaki meghív italra a lakásába, már szexet jelent. Hogy is hívják...? Itt van a nyelvemen...

2013. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

#15 Ne akard megmagyarázni, hogy én mit tartok helyesnek, és mit helytelennek. Ez az ÉN értékrendem.

Ha te az ismerkedő fázisban fel szeretsz járni lakásra inni meg smacizni, akkor tedd azt.

Csak az ilyen lányok olyan... jajj milyenek is.... itt van a nyelvemen...

2013. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

A "beszélgetés" (amit szépen mellőztél, a mondanivalómból, hogy igazolni tudd magad) számodra már nem felfogható kategória és csak azt emeled ki, ami neked tetszik és bele tudsz kötni. Csak az a baj, hogy nem ellentmondtál nekem, hanem megerősítetted azt, amit rólad állítok.


Köszönjük az "ÉN"-ed válaszát. Jó tudni, hogy valóban létezik ekkora öntelt ember, aki az én szó mindkét betűjét nagynak hiszi.


Számodra fel fogható, hogy valaki akár az első randin is csókolódzik? Ezzel van bajod? Irigy vagy?

2013. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Könnyűvérű vagy. És?
2013. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy könnyűvérűnek tartana, mert akkor nem akarna találkozni.


Mi a férjemmel a harmadik randin feküdtünk le először. És? Ettől még nem vagyok könnyűvérű, és szerelemből tettük. Ezért nincs mit szégyellnem. Szóval nincs benne semmi rossz.


27/N

2013. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!