Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezért nem hív? Srácok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem hív? Srácok, nektek ez taszító?

Figyelt kérdés

Szombaton randiztam egy sráccal.

Moziban voltunk, beszélgettünk. Tök jól éreztük magunkat.

Majd az utcán oda jött 2 C típusú állam polgár, megkérdezni az időt. A srác elővette a telefonját, megmondta. Majd kérték mutassa már meg, milyen képek, alkalmazások vannak rajta. A fiú nem adta oda. Erre az egyik próbálta kicsavarni a kezéből. Mire a randi partnerem lökött rajta egyet. amire C úgy válaszolt, hogy orrba boxolta. Dulakodni kezdtek. Szegénynek vérzett az orra.

Erre én sípcsonton rúgtam a nagyhangút,(acél betétes bakancs volt rajtam) majd a meglepetést kihasználva tökön (a másik közben elszaladt), aztán míg görnyedezett, föllöktem és gyorsan eliszkoltunk.

Nem tört el az orra. Megoldottuk a dolgot ásvány vízzel, meg zsepivel.

Haza kísért, azt mondta, a kis "incidenst" leszámítva jól érezte magát. Majd hív.


Ez volt szombat este. Azóta nem hívott.

Hívtam 2x, 1x pedig ráírtam fb-on, hogy "Hogy vagy?". Látta, de nem írt vissza.

Most mi van? Nem fog hívni soha ugye?


2014. okt. 30. 04:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív. Versenyeken mindig elvernek, mert nincs bennem harci szellem.
2014. okt. 30. 16:22
 22/28 anonim ***** válasza:

Összetett szavakat egybeírjuk.

Bocs, de nem bírtam megállni.

2014. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
#17 egy idióta vagy!!! remélem kerülsz majd hasonló helyzetbe, és a küzdősportban amúgy tehetséges partnered majd csak áll ott, mint egy f*** és nézi, ahogyan szétvernek téged és odadöglesz, csak azért, mert ő lány és az illem ezt várja el........... -.- szánalmas vagy -.-
2014. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#17-es mekkora marha :D

Igen, nehogy segítsen neki, inkább szaladt volna jajveszékelni, hívni valakit, mert csak az a nőies.

2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

HÍVOTT!!! :)

Bocsánatot kért, amiért nem válaszolt. (Nem mondta, hogy miért nem válaszolt.)

Holnap megyünk biliárdozni. :)

2014. okt. 30. 19:39
 26/28 Költőnő? ***** válasza:
100%

na akkor lehet dákókat törni renitens emberek hátán :D

Csak vicceltem, jó szórakozást, te "agresszor" :D

2014. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mivel lesz dákó, a nuncsakut otthon is hagyom. :p

2014. okt. 30. 20:57
 28/28 anonim ***** válasza:
de cukik vagytok XD
2014. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!