Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezért nem hív? Srácok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem hív? Srácok, nektek ez taszító?

Figyelt kérdés

Szombaton randiztam egy sráccal.

Moziban voltunk, beszélgettünk. Tök jól éreztük magunkat.

Majd az utcán oda jött 2 C típusú állam polgár, megkérdezni az időt. A srác elővette a telefonját, megmondta. Majd kérték mutassa már meg, milyen képek, alkalmazások vannak rajta. A fiú nem adta oda. Erre az egyik próbálta kicsavarni a kezéből. Mire a randi partnerem lökött rajta egyet. amire C úgy válaszolt, hogy orrba boxolta. Dulakodni kezdtek. Szegénynek vérzett az orra.

Erre én sípcsonton rúgtam a nagyhangút,(acél betétes bakancs volt rajtam) majd a meglepetést kihasználva tökön (a másik közben elszaladt), aztán míg görnyedezett, föllöktem és gyorsan eliszkoltunk.

Nem tört el az orra. Megoldottuk a dolgot ásvány vízzel, meg zsepivel.

Haza kísért, azt mondta, a kis "incidenst" leszámítva jól érezte magát. Majd hív.


Ez volt szombat este. Azóta nem hívott.

Hívtam 2x, 1x pedig ráírtam fb-on, hogy "Hogy vagy?". Látta, de nem írt vissza.

Most mi van? Nem fog hívni soha ugye?


2014. okt. 30. 04:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1YheqqJjQNw

Ezekhez több éves gyakorlás kell hogy valaki ilyen zenét tudjon játszani.

2014. okt. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Költőnő? ***** válasza:
92%

Küzdősport ide v oda sztem elsüllyed szégyenében h ffi létére (ráadásul az első randin!!!) te védted meg őt.

Nem rosszindulatból de néhány dologban a ffi ego olyan érzékeny, h hihetetlen.

2014. okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal... Ezt minden férfi nehezen viselné... Illetve előfordulhat az is, hogy azt hiszi, te nem akarsz vele találkozni, mert esetleg tutyimutyi alaknak tartod.
2014. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Kihúzhatta volna a dolog méregfogát azzal, hogy "de ügyes vagy, erre megtaníthatnál engem is".
2014. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nekem ez bejött volna

Végre egy jó fej csaj :)

2014. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit kellemetlen neki, de akkor is bunkóság, hogy nem válaszol. Nekem egyáltalán nem taszító, kifejezetten bírom a vagány csajokat.:)
2014. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ebből az jön le,hogy agresszív vagy,ami nem túl nőies tulajdonság.Mondjuk,ha szimpatikus lennél amúgy,akkor ennek ellenére még hívnálak.De ez mindenképpen rossz pont.

Inkább szaladtál volna segítséget kérni,vagy kiáltottál volna rendőrért.

Elég ha a barátnőm csak az ágyban vadmacska,nem kell egy utcai harcos.

2014. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#17 Szóval szerinted ott kellett volna állnia és végignézni ahelyett hogy segít, pedig tudna?
2014. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Harcművész, ezért tanult, hogy magát és másokat meg tudjon védeni.


Írj neki egy levelet, amiben leírod, hogy évek óta tanulod ezt, azért hogy meg tudd védeni magadat.

2014. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Költőnő? ***** válasza:
100%

mire egy rendőr v bki odaér, oda a teló meg még lehet h meg is agyalják a srácot. Minek hívjon segítséget, ha ő is el tudja intézni?

Ez nem agresszió, hanem önvédelem.

2014. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!