Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha egy lány kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lány kicsit fiúsabb, az taszító?

Figyelt kérdés
Tehát, érdeklik a jó kocsik, motorok, foci, box.. Én ilyen vagyok. Annyira közeli lány barátaim sincsenek, mert nem bírom elviselni a témákat: műköröm, ruhák, ki-kivel jár, meg a nyávogást stb. De jófejnek mondanak, sok barátom van és sokan szeretnek állítólag. Vonzónak mondanak, barátom is van, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre. Sokkal jobb az, ha tűsarkúban és miniben mászkálnak a csajok? Ezzel csak annyi a bajom, h általában ezeknek a lányoknak nem sok agyuk van, tisztelet a kivételnek. Én nem szeretnék ilyenné válni.
2009. aug. 8. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
nem, dehogy taszitó!!
2009. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell általánosítani, és szélsőségekben beszélni?
2009. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem akartam megbántani senkit, igaz tényleg szélsőségről beszéltem, de akkor javítok. Szóval vannak azok a lányok, akik nagyonnagyon csajosak, nem feltétlen miniszoknya meg ilyesmi, de szerintem mindenki tudja mire gondoltam.
2009. aug. 8. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Szia álmaim nője :D A viccet félretéve nem baj,de néha azért az öltözködésben legyél nőies,ami nem összekeverendő a qurvás stílussal!Nincs veled semmi baj az agyatlan libáktól csak az izomagyú H M CS -k vannak elájulva .Aztán ha reggel meglátja elmosódott sminkel és beszélgetni sem tudnak az a gáz!Szóval maradj ilyen ez jobban bejön a pasiknak mint a plazacat!
2009. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem baj. Az csak jó ha a nőket érdeklik egy kicsit a müszaki dolgok, pl. jogsija legyen és értsen a közlekedéshez. Azért a nőiesség nem árt. Pl. én ragaszkodom a hosszú hajhoz a nőknél, de nem mindenki, de tűsarkú nem lényeg a szoknya sem a smink sem!:)
2009. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő nem a ruháktól meg a sminktől stb lesz nőies. Hanem, hogy árad belőle a nőiesség. Az bármilyen külsőségen keresztül is látszik. Szerethetsz bármilyen "fiús" dolgot, ha mellette nő tudsz lenni.
2009. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen, számomra taszító. Rögtön hozzáteszem, a csipogós plázacicákat sem bírom, de a fiús foci-motor-boxmániásokat sem....a kettő között a legjobb valahol...Bár ez lehet az én hibámból ered, én erős egyéniség vagyok, és nem szeretem ha mellettem a nő is "erősködik" (nem tudtam rá jobb szót, nem pejoratív érelemben értem)
2009. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Én csak a nőies lányokra tudok ránézni. A barátnőm gyönyörű, csinos és mellette okos is. Nem egy plázacica, hanem olyan igazi nő. Egy nőnek nem feltétlenül kell folyton műkörmökről meg "cukcsi" dolgokról beszélni és jó, ha ért 1-2 műszaki dologhoz, de azért maradjon csak lány. És ne akarjon áttérni a férfias dolgokra.

22/F

2009. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem baj, sőt, van, akinek ez tetszik.
2009. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Hát én aszondom hogy inkább fius lány mint lányos fiu (emó), nekem az olyan lányok inkább bejönnek mint a plázak*rvák...
2009. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!