Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha egy lány kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lány kicsit fiúsabb, az taszító?

Figyelt kérdés
Tehát, érdeklik a jó kocsik, motorok, foci, box.. Én ilyen vagyok. Annyira közeli lány barátaim sincsenek, mert nem bírom elviselni a témákat: műköröm, ruhák, ki-kivel jár, meg a nyávogást stb. De jófejnek mondanak, sok barátom van és sokan szeretnek állítólag. Vonzónak mondanak, barátom is van, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre. Sokkal jobb az, ha tűsarkúban és miniben mászkálnak a csajok? Ezzel csak annyi a bajom, h általában ezeknek a lányoknak nem sok agyuk van, tisztelet a kivételnek. Én nem szeretnék ilyenné válni.
2009. aug. 8. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, úgy beszéltek, mintha 2 nőtípus (vagy a fiús lány vagy a plázap*csa) lenne. Szerintetek közte nincs semmi? Esetleg nőies és okos lányok? Stílusos lányok? Hagyjuk már ezeket az általánosításokat. Ennyi erővel vannak lányos fiúk meg kigyúrt, agyatlan barmok..
2009. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nőies ruhákban járok,bár inkább hip-hop stílusúakban. Csak sokan mondták már, h kicsit fiús vagyok pár dologban! Inkább arra mondják, h nem nyávogok és nem ijesztenek el a férgek meg ezek a különböző állatkák és, h nagyon szeretem a focit, de persze játszani nem tudok..nem szoktam.xD Állatorvos v biológus szeretnék lenni, és ezért tanulok rendesen, és jól is megy, szal nem tartom magam annyira butának, persze mindig van mit tanulni.

Nem vagyok se box, se autó se mocimániás, csak tetszenek.

Azt mondják kedves vagyok, nem akarok uralkodni a barátomon, sőt, szeretem, ha ő a főnök.:P

Igazából, itt nem arra voltam kíváncsi, h mit gondoltok Rólam, hanem, h úgy általában az ilyen lányokról. De köszönök minden választ, hasznos volt!:)

2009. aug. 9. 22:25
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha fémet hallgatsz még izgató is lehetsz :D
2009. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Jajj bocs nem olvastam előző kommentedet:D előző voltam
2009. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!