Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már tapasztalatotok 40+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már tapasztalatotok 40+ nővel?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, sajnos még szűz. Van egy "milf", aki tetszik nekem és szeretném elcsábítani. Úgy tudom elvált. Szerintetek mennyi esélyem lenne nála? Van itt olyan, akinek volt hasonló kalandban része? Mivel tudnék bevágódni nála?

2014. okt. 28. 21:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Attól félek, igazatok van. Azért érdekelne a korotok és a nemetek.
2014. dec. 6. 13:48
 22/24 anonim ***** válasza:
19-es válaszoló vagyok. 21/F, több "milfet" tapasztaltam, 18 éves koromban két évig együtt voltam egy 45-össel végül én szakítottam vele (közben 11 másik nőt tapasztaltam vegyes korosztályból), munkahelyemen vezető vagyok, eléggé érett gondolkodásom van - közeli ismerősök szerint is.
2014. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!


"de szerintem Te ezt ne erőltesd, nagyon nem olyannak tűnsz!"


De azért megpróbálom, nem sokat veszíthetek vele, max nem jön össze. Megpróbálok minél határozottabb és lazább lenni.

2014. dec. 6. 14:09
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a tobbiekre! Nyugodtan mondd el neki h mit erzel,kulonben sose fogod megtudni,h mi lett volna ha...

Lehet eleted egyik nagy lehetoseget,es legjobb elmenyet hagyod ki. Mi innen nem tudjuk h mit akar a csaj. Lehet h nem erett vad pasira vagyik,hanem egy olyan aranyos kis kisfiura mint te aki odavan erte. Batrake a szerencse! Aki nem mer az nem nyer!


Nekem eddig ugy jott le h nem merted,mert nyuszi vagy! :P


22-esnek gratulalok h mar 21evesen vezeto pozicioban van!!!!!


16-17-es vagyok

2015. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!