Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik az esélyeim, ha 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyeim, ha 20 éves pasiként egy 30 körüli nővel szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Debrecenben lakom és bízom benne, hogy előbb-utóbb megtalálom az igazit.
2014. okt. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobbak az esélyeid mint a saját kor osztályodba. Nekem eddig csak nálam idősebb barátnőim voltak , és tapasztalatból mondom, hogy nagyon könnyen össze jöhetsz 30 körüliekkel is. Csak számolnod kell azzal ,hogy az a nő aki 30 és pl 20 évessel összeáll az csak a szex miatt van. Mert nagyon sok nő 30 éves korára kivan éhezve, és keresi a friss húst vagy félti a fiatalságát...és amúgy nem igazán jó velük együtt lenni (szerintem) am meg hajrá;)
2014. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen nem jönnék össze ennyivel fiatalabbal. És ki sem vagyok éhezve. A fiatalságomról meg annyit, hogy ránézésre meg nem mondanád, hogy ennyi vagyok.

Ennyi idősen a legtöbben nem a friss húst keresik, hanem azt akivel komolyan lehet tervezni a jövőt, családot alapítani. Nem olyat, aki még a sulit se fejezte be.

2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
# 2/2 egy normális nő ebben a korosztályban így is gondolkodik. Viszont a legtöbb nem normális sajnos..
2014. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huszonpár éves fiúval legfeljebb 1-2 alkalmas szexben lenneék benne, párkapcsolatot nem tudnék elképzelni.

26L

2014. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért írok, mert én igenis el tudok képzelni - persze nem akárkivel párkapcsolatot is..És nem vagyok komolytalan vagy ilyesmi..Csak megtetszett valaki aki ennyivel fiatalabb, és bármilyen furcsa, mivel nagyon sokat beszélünk és jól is ismerem, ezért el tudom képzelni vele. Eddig amúgy csak idősebb pasijaim voltak, ő az első, aki fiatalabb és ennyire tetszik. De nem fogok vele összejönni, mert tényleg nagy a korkülönbség, és az a baj, hogy ő még elég tapasztalatlan, és még ki kell élnie magát..én meg már megéltem, ezt-azt..De ettől függetlenül, ha csak pár évvel idősebb lenne, vagy én fiatalabb, akkor tökéletes lenne, tényleg. 32/N.
2014. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. okt. 14. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem Petinek hívnak?
2014. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!