Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha egy fiú elég rövidre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiú elég rövidre nyújtja az ismerkedés időszakát és nagyon a párkapcsolatot szeretné?

Figyelt kérdés

Nekem pedig jó ha hosszúra nyúlik az ismerkedős, együtt eltöltött idős időszak

De azt veszem észre hogy neki ez kicsit kevésbé hosszú

Keveset tudunk találkozni, sokat Skypeolunk, chatelünk

hogy mondjam el ezt neki hogy ne bántsam meg?



2014. jún. 22. 23:20
 1/6 Grim13 ***** válasza:
mond hogy nem akarsz sietni, szeretnéd jobban megismerni (nem szabad túlmagyarázni) amúgy nekem jobbak voltak az ilyen kapcsolataim mikor hosszú volt az ismerkedés
2014. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi férfiak többnyire szeretjük hamar tisztázni a dolgokat. A legtöbb nőnél több pasi is pedálozik és nem szeretünk hosszas "ismerkedés" (tökölés) után pofára esni hogy "bocs de közben mással jöttem össze".
2014. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs hosszú ismerkedés nálam. Ha bejövök neki 100%-ig, akkor pillanatok alatt egy pár vagyunk:)
2014. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

#2! nálam is pedálozott több, de kiderült hogy csak ő ér annyit hogy foglalkozzam vele, és jól döntöttem! :) őt semmi pénzért nem bántanám meg, nem vagyok az átlag 'tinir**anc' aki ott tesz keresztbe neki ahol tud. :)

2014. jún. 23. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Igen ez szép és jó hogy nekünk ezt leírod, de ő nem lehet biztos benne. És mint mondtam szeretné hamar tisztázni a dolgot.

2014. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztázom vele de leghamarabb csak holnap kerül rá sor személyesen, nagyon köszönöm! :)
2014. jún. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!