Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már tapasztalatotok 40+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már tapasztalatotok 40+ nővel?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, sajnos még szűz. Van egy "milf", aki tetszik nekem és szeretném elcsábítani. Úgy tudom elvált. Szerintetek mennyi esélyem lenne nála? Van itt olyan, akinek volt hasonló kalandban része? Mivel tudnék bevágódni nála?

2014. okt. 28. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Meg fog enni reggelire.
2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretnék félig teli tejes zacskót...

De ha te igen, mondd meg mindenhol hogy egy milf támadás áldozatául adnád a szüzességed. Hallani ilyen szűz vadászokról köztük.

2014. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
nem vót még de a szomszéd marisért mindenem elkártyáznám more
2014. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
lel
2014. okt. 28. 21:46
 5/24 anonim ***** válasza:

ha magas vagy és a péniszed is legalább átlagos van esélyed nála.


kb hány éves ? van gyereke ? tegeződtök ? miyle ngyakran találkozol vele ?

2014. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Átlag magas vagyok, szerintem a szerszámom is átlagos. Ő 41 éves, van 2 gyereke, velem egyidősek. Én letegeztem amikor találkoztam vele. Együtt jártunk egy tanfolyamra, ami tavasszal ért véged, azóta nem is láttam és nem is beszéltem vele.
2014. okt. 28. 21:53
 7/24 A kérdező kommentje:
Róla annyit tudok mondani, hogy mindenkivel kedves és nagyon közvetlen volt, engem viszont elég zárkózottnak ismert meg, ezen szeretnék most változtatni.
2014. okt. 28. 22:00
 8/24 anonim válasza:
Attól függ, hogy borotválja e. Mert ha nem akkor nehéz dolgod lesz kitisztítani a pókhálót...
2014. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na történt vmi változás? :D Én voltam már 18 évesen 45-ös nővel, életem legjobbja volt! Neki már nem kellett tanítani semmit, nem úgy, mint a mai szerencsétlen éretlen kislányoknak. :))
2014. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Volt, nem is kevéssel. Legyél természetes, laza, és magabiztos. Ja, és első számú szabály, hogy ne foglalkozz a korkülönbséggel, se negatív, se pozitív értelemben. Mintha a világ legtermészetesebb dolga volna. Nem kell köröket futnod sem, tedd egyértelművé, hogy csak szexet akarsz. Persze ne úgy, hogy "jössz b**szni?", simán csak ajánld fel magad, aztán eldönti majd, akar-e valamit.
2014. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!