Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már tapasztalatotok 40+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már tapasztalatotok 40+ nővel?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, sajnos még szűz. Van egy "milf", aki tetszik nekem és szeretném elcsábítani. Úgy tudom elvált. Szerintetek mennyi esélyem lenne nála? Van itt olyan, akinek volt hasonló kalandban része? Mivel tudnék bevágódni nála?

2014. okt. 28. 21:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az öregebb nők, tapasztaltabbak, sokkal jobban értékelik a szexet, mint a fiatalok. meghittebb, szenvedélyesebb, sokkal jobb, mint fiatalon.
2014. nov. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Tudod kinek kéne már 40 éves nő..
2014. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem kellene, az idosebbekre bukom, imadnivalok 27f
2014. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy kívánod
2014. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nekem is jöhetne :D

19f

2014. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

sztem neki fel sem tűnt h tetszik neked. vetesd észre magad. bokolj neki,bizos tetszeni fog neki.

sztem aranyosnak talál majd,és lehet h egy kis kalandba is benne lenne,és lehet h neked is az első szexuális élményed is nagyon jó lenne.

Már elnézést 11-es,de kikérem magamnak. Igen sok fiatal heves,stb.. én sem szeretem,és ha lehetne 35 alatt nem is választanék.

mert én szívesen szexelnék egy 40-45 körüli iagzi férfival,akivel szevedélyesen szexxelhetek,és ő is láthatná h én még igazából élvezem a szexet nem úgy mint sok nő 40felett aki csak megjátsza h élvezi.. :)

2014. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ja és 24L vagyok
2014. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem észrevette, hogy eléggé zavarban voltam a közelében, de nem hiszem, hogy tudja hogy miatta volt. Gondoljátok, hogy ez jó ötlet lenne elmondani neki, hogy miatta volt?
2014. dec. 6. 13:20
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem! Ennyi idős nőnek komoly, határozott pasi kell! Lehet az ember 22 évesen érett, valódi felnőtt, de szerintem Te ezt ne erőltesd, nagyon nem olyannak tűnsz! Ezeknek nem kisfiúra van szükségük, hanem férfira! Nem lehetetlen, hogy egy 22 éves tud férfi lenni, ha akar, de Te ezek alapján (még) tuti nem vagy az.
2014. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ezt nem így kell tényleg látszik h kis tapasztalatlan vagy. én szivesen segítek egyengetni fiatalok utját.

boltban meglátod pl. és megdicséred h milyen csinos. esetleg ha akarod,akkor bámuld meg a lábát,biztos tetszeni fog neki,és akkor észreveszi h bejön neked.

vagy ha veled egyidősek a gyerekei összehaverkodsz velük,átjársz hozzájuk,és biztos lesz egy olyan alkalom amikor épp a nappaliban vagy konyhában kettesben lesztek pár percig. és kihasználod az alkalmat. csak kicsit sikis közölni vele,h épp szűz vagy és vele szeretnéd elveszíteni. de a nők megértőbbek mint a férfiak.. biztos tetszene neki a helyzet,h egy ilyen fiatalnak, mint te, bejön

2014. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!