Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjem az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem az ismerkedést msn-en?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:18
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia!!Háát,ha párkapcsolatot,meg igazi ismerkedést szeretnél,akkor ne msn-ezz,mert ott ilyet nem lehet.(lehetni lehet,csak éppenséggel nem fog bejönni,ill. hosszútávon nem fog működni a dolog...)

Viszont "barátokat" szerezni könnyen lehet,a lényeg,hogy érdekes legyél,és szinte mindíg írj neki,mikor fönntvan,de vigyázz,ne tapadj rá,vagyis:ha hetente minden nap fenntvan,akkor hetente csak pl. 5 napon írj neki.


Kül. a legtöbben csak unalomból keresnek haverokat a neten,azért én 2 fiúval(lány vok)is jó baráti kapcsolatot tudtam kiépíteni msn-en,csak az egyik az nem írt nekem,és úgy eltávolodtunk egymástól,a másikkal viszont nagyon jóban vagyok,ha taliznék vele,biztos eldumálnánk!:))

2010. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha így kérded, sehogy^^
2010. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szexelni is msn-en akarsz majd?

Miért emesenen???

Miért nem élőben?

2010. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem hülyeség msn-en próbálkozni. Régen csináltam, egyszer bejött, de akkoris hülyeség. Ha felveszel egy csajt, kb az első beszélgetés jó szokott lenni, ha ügyi vagy, a második talit már élőben érdemes megejteni. Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy egy ideig megy a dolog, de msn-en könnyű leblokkolni, élőben viszont hidd el, az ember automatikusan aktívabb. Nem mondom azt, hogy én nem szoktam lányokat felvenni msn-re, de abban a tudatban, hogy ebből szar se lesz...ha meg igen, akkor mázli. Van egykét csaj msn-emen, akiket még régebben vettem fel(Chat.hu-rol), de mind tőlem fényévnyi távolságra van, nem direkt, csak ez mindig utólag derült ki:P Szóval nem is találkoztunk, ettől függetlenül lehet velük jókat dumálni:-) Ha csajozni akarsz, akkor azt inkább élőben, úgy azért jóval több eséllyel indulsz, hidd el.
2010. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!