Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjem az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem az ismerkedést msn-en?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hello. Mizujs? :D
2010. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
ne msnen ismerkedj :S de ha nincs más.kezd kérdezősködni, h miket szeret. te is mond el neki.aztán tessék randit kérni ne msn járás legyen :)
2010. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
A kijelentkezéssel, aztán ismerkedj élőben.
2010. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
13:32 esnél van a pont!!!
2010. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

de ha in medias res-szel akarod elintézni akkor lehet úgyis hogy:

HyHy Jössz b@szni vagy b@szol jönni?

Amúgy élőben több értelme van:) Főleg az első testi kapcsolatoknak... (nem nem a sex) egymás kezének megfogása STB.

Pííísz

2010. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
""Msn-en randizni szakítani sms-ben.""
2010. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na jó, mindenkinek szíve joga, hogy hol ismerkedik.Ne 500 ember írja be, hogy hol ismerkedjen, max 1.A szia mizu és társai idegesítőek.Tudd meg ismerősétől miket szeret csinálni, és amit te is szeretnél, arról olvasgass, kezdd el, és kérdezd róla a pasit/lányt.Vagy ha kiírja az msn milyen zenét hallgat, ha tetszik kérd meg, átküldené-e neked...De csak ha tetszik a zene...Mert hülyén venné ki magát, ha olyan zenét kérnél el tőle és olyan hobbyval foglalkoznál, ami nemis érdekel...Mert később jobban megismernétek egymást =]
2010. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ne! msn-en ne. szépen fogod magad és odamész, most nemá itt betüsexeljetek
2010. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A lényeg, h ne légy bunkó, és kérdezz meg sok dolgot, h el tudd dönteni, h összeilletek-e. A kétkedőknek mondom, h igenis meg lehet találni az igazit gépen keresztül (igaz nagyon ritkán, tudom) és van olyan helyzet, h nincs más lehetőség. Én pl. barátnőmmel először msn-en beszéltem, 4 nap után találkoztunk (a kérdezőnek javaslom, ha életképesnek tartja a dolgot, találkozzanak minél hamarabb, azért az az igazi:D) és fél éve vagyunk együtt a legnagyobb boldogságban. Egyszerűen imádom, és ő is engem. Én sem gondoltam, h ilyen lehetséges azok után, h 4 napig úgy beszéltünk, h nem is találkoztunk, de csalódtam, nagyon pozitívan. Hasonló sikert kívánok a próbálkozáshoz, és csak ésszel, nem ajtóstól rontani a házba!:D
2010. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ja, am a Fanka idézet ott van ;)
2010. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!