Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjem el az ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Van egy lány a középsuliban én most vagyok 9-ikes ő pedig 10-ikes. és nagyon tetszik de ő még csak azt se tudja hogy ki vagyok. szóval adnátok néhány tippet hogy hogy kezdjem el az ismerkedést. köszi 15/F
2010. szept. 3. 16:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Odaköszönsz.
2010. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
keress közös ismerősöket, és általuk próbálj közelebb kerülni a lányhoz
2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az egyik legjobb barátnőjével nagyon jóba vagyok mi lenne ha megkérdezném tőle hogy hol lakik meg hogy hívják és ennek hatására ő valószínű mondaná a lánynak hogy érdeklődtem utána. ez jó ötlet nem ??
2010. szept. 3. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
de jó ötlet! :)
2010. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kkzz ***** válasza:

Oké, és mivan ha nem mondja? Várod évekig, hátha egyszer eszébe jut beszámolni rólad? Nemár.


Amúgy fogalmam sincs, hogy mit csinálj, én is ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy én 11.-es vagyok, a lány pedig 10.-es.

2010. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ugyan már a lányok mindent megbeszélnek egymással szal sztem jó ötlet:D
2010. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kkzz ***** válasza:
Oké, és nekem mit tudsz javasolni? Nem ismerem, nincs közös ismerősünk sem, az egyetlen dolog ami eddig történt, hogy párszor egymást néztük, talán mondhatom, hogy "szemeztünk", de ennyi. Nos?
2010. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy menj oda köszönni neki, vétére is Te vagy a fiú ;)
2010. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez neked szól:A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:05


A kedves válaszoló kérdésére már válaszoltam, de még ennyit leírok. Igen mi lányok mindnent megbeszélünk egymás között, tehát tuti ha találkoznak, majd az lessz az első dolga, hogy elmondja :D :)

2010. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mármint ami fentebb van, a köszönés szól a Válaszolónak


!

2010. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!