Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan az kezdjem az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan az kezdjem az ismerkedést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Pár napja megismertem egy lányt, aki tetszik nekem és 2 évvel idősebb nálam. Iwiw-en bejelöltük egymást ismerősnek annak ellenére, hogy egyszer találkoztam vele és akkor is alig beszélgettünk. Ráadásul azt is el kell majd mondanom neki, hogy még szűz vagyok. Szerintetek mit érdemes neki írnom és mikor érdemes neki elmondanom, hogy ő az első lány, akinél próbálkozok?
2009. nov. 5. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul azt is el kell majd mondanom neki, hogy még szűz vagyok. Szerintetek mit érdemes neki írnom és mikor érdemes neki elmondanom, hogy ő az első lány, akinél próbálkozok?"

Ezt semmi képp ne ird le neki elsőre meg másodikra se, ha úgy alakulnak a dolgok elmondod de egyelőre nem kell mindent tudatni vele.

Sok szerencsét .

2009. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondanod, felesleges információ.

Ez pont az a dolog, amiben nem lehet segíteni, mert mindenki máshogy áll hozzá, és minden nő más megközelítést kíván. Ha elmondod, hogy szűz vagy, az fog lejönni neki, hogy te arra akarod felhasználni, hogy elveszítsd vele a szüzességed.

2009. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baaaz... Nagyon béna vagy, remélem kinövöd...


1. Szűz vagy. És? Ennek téged se kéne, h zavarjon! Tessék tök természetesen venni, és nem hangsúlyozni. Ha úgy alakul a beszélgetés, mondhatod, ha meg nem, akkor nem. Ne félj, magától ki fog derülni... De ha azzal nyitsz, hogy "figyu, én szűz vagyok és jaj de béna", annak szerinted milyen hatása lesz?


2. Az, h érdemes-e neki írni sok mindentől függ. Ha ő jelölt be, akkor mindenképpen. Ha te jelölted be, de élőben olyan jeleket kaptál, hogy bejössz neki, akkor is. Egyébként nincs túl sok esélyed... Ha csak 2-3 szó volt, bejelölted és visszajelölt, akkor szerintem ez nem sokat jelent.


3. Ha úgy érzed érdemes, akkor kvázi bármit írhatsz. Nem az a lényeg, hogy mi van a levélben, hanem, h legyen levél! Könnyű Katit táncba vinni, de csak ha ő is akarja... ha nem, akkor majdnem lehetetlen.


Az, h mit pontosan mit írj attól függ, mi is volt. Ő jelölt be? Hogy is találkoztatok? Mit beszéltetek? Valami buli volt? Ki a közös ismerős? Ezeket próbáld megmondani, aztán hátha össze tudunk ütni valami beköszönést... :P

2009. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huhh.

Inkább a személyes kommunikációt preferáld. Ellevelezgethet egy nő akárkivel, de randizni - többször is - csak azzal fog, aki tényleg érdekli.

Amúgy meg beszélhetsz bármiről. Nekem sosem volt gond a verbális kommunikáció, de attól még tény, hogy a kommunikáció 80% százaléka a testbeszéd és csak 20% a szóbeli.

A másik tény, hogy a nő választ. Tehát beszélhetsz bármiről, csak légy érdeklődő felé és a többi jön magától.

Ha egy nőnek bejössz, akkor azon fogod észrevenni magad, hogy egyszer csak ágyba vitt. :)

A szűzességed meg hagyd a fenébe. Én az elsőnél meg se mondtam, csak úgy intéztem, hogy a lány legyen felül... Izgultam persze, de a "nagyját" ő intézte.

Sok sikert!

2009. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdd úgy, hogy kíváncsi vagy rá!


EZT mondd meg neki, a többi ráér. Ne éld bele magad az elején, de ha jönnek a pozitív visszajelzések, reagálj rájuk! A lányoknál fontos az időzítés. És ha tényleg kíváncsi vagy rá, akkor lesz miről beszélgetnetek, érdeklődni fogsz, izgalmasnak és érdekesnek találod, amit elmond magáról. Ha nem így lesz, akkor meg ennyi. Nem jött be.


De ha elsőre visszajelölt, akkor van valami kölcsönös szimpátia kettőtök között, mindenképp érdemes próbálkozni. Nem nyomulni, hanem finoman érdeklődni feléje.


(Amúgy ez nem feltétlenül tartozik ide, de vannak akik szeretik a szűz kisfiúkat. Barátnőm néha ezzel húz engem is... Pedig már együtt élünk egy ideje.) :P

2009. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!