Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lany jaj minden ilyen kerdes igy kezdodik...

Na mindegy 12 eves nagyon tetszik mindegy hogyan kene kozolnom vele akar jelekkel akark kerek perec???

Nem utal nem szeret (nem biztos)

Nem szoktunk annyit beszelni...

Minden nap egy kicsit...

Amit muszaly...

Nem erzem magam kellemetlenul a kozeleben sott kicsit megnyugtato nem dadogok a kozelebe meg semmi ugyhogy esely sincs arra hogy tudja hogy en szeretem... Vagy nem tom minek nevezzem...

Mindegy elhivom randira...

De hogyan es mikor

amikor a baratnojivel hazmegy vagy a suliban kene megkerdeznem h eljonne magyarul mindig ott vannak a baratnoji

na a fogalmazo kepessegemet megmutattam valamit irjatok ami segithet az ekezet milyatt bocsanat ja es nem erdekwl a szexualis valasz



2014. okt. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképp akkor, amikor a barátnők nincsenek ott, suli után pl, kérdezd meg, lenne-e kedve enni veled egy fagyit. Oké, most ehhez hideg van, akkor egy csokit, vagy egy teát.

Egy irányba mentek haza? Ha igen, várd meg, és kísérd el egy darabon, ha pl gyengébb valami tárgyból, mondd, hogy segítesz neki tanulni (ha neked se megy olyan jól, akkor tanultok együtt), viszont fontos, hogy ne legyenek ott a barátnők eleinte, mert olyankor máshogy viselkednek a lányok.

2014. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat buszmegallojig
2014. okt. 22. 02:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent a fagyi nem baj kirandulasok utan forrocsoki + vanilia fagyit szoktunk enni 5-6 fiu 6-7 lany
2014. okt. 22. 02:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell mondani fura kombó
2014. okt. 22. 02:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fura kombó, jól hangzik. Figyi, menjetek együtt párszor a buszmegállóig, aztán három-négy ilyen alkalom után hívd el forró csoki+fagyizni.
2014. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!