Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem de hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Lenne egy lány akit régóta ismerek jó barátok vagyunk de én időközben beleszerettem. Elhívtam vacsorázni és elfogadta a meghívást, mivel nem vagyok egy nagy dumálós srác így nem tudom hogyan mondjam el hogy szeretem. Úgy mégse mondhatom hogy 'szeretlek téged' . Kérlek benneteket hogy a hülyeségtől kíméljetek. :)
2014. szept. 27. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Tegyel egy ovszert a szalvetaja ala, es amikor felveszi meglepodik:)
2014. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád, hogy szereted? Legyél őszinte, azt a legtöbb normális lány szereti+ha tényleg jóban vagytok régóta akkor meg alapból legyél őszinte. De ha konkrét példát akarsz akkor mondhatod neki azt is, hogy 'bejossz nekem és szerintem megpróbálkozhatnánk egy komolyqbb kapcsolattal'...vagy valami ilyesmi. De a legfontosabb az az, hogy határozott legyél, nyugodt, ne legyenek kételyeid. Amúgy is, ha már egy vacsorába is beleegyezett, akkor valószínű, hogy őt is érdekli a dolog.
2014. szept. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2014. szept. 27. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!