Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5. bés vagy vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. bés vagy vagyok és van egy lány az osztályban hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

5 éve ismerem igazán jo csaj ilyen gamer lány és énekem az ienek bejönek nem tudom miért pedig nem vagyok nagy gépezős:D én 11 vagyok ő 10 és ismerem nagyon jol még a barátom is vele megyek haza meg a többi barátomal mert közel

Lakunk egymáshoz na mindegy

Nem tudom hogyan mondjam el neki,hogy szeretem és nem kérek ilyeneket,hogy merítsek erőt hivjam ki beszélgesek vele beszélni beszélek vele de nem személyes dolgokrol hanem az emberekről videók rol viccek ről filmek ről szoktunk beszélni néha meg probálok erőt meriteni közben a barátaim biztatnak de mikor oda megyek lessokolok és elkezdek beszélni valamiről probálkozok de nem sikerűl aszt is mondom,hogy érzékeny is vagyok néha de nem nagyon csak néha ha olyan dolog van és segitség kéne hogy csináljam??


2014. szept. 10. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és csunya komenteket ne légyszi
2014. szept. 10. 23:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Odamész és elmondod neki, hogy tetszik neked.

Még valami, gyakorold tovább a nyelvtant mert nem nagyon megy!

2014. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya komment lesz. Menj aludni, kicsi szívem! Holnap iskola. :) :*
2014. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogod érteni, de egy próbát megér:

https://www.youtube.com/watch?v=8Gv0H-vPoDc&list=PL7C00E8373..

2014. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de cuki vagy! Majd kialakul, ha eljön az ideje, de még nagyon kicsik vagytok. Ne akard elsietni! :)
2014. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem az a csaj a c -sekre bukik szal ezt megjártad
2014. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 13.bés vagyok.
2014. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!