Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire buknak a srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak a srácok?

Figyelt kérdés

Na mielőtt bárki azt hinné így keresek magamnak párt,ne tegye.Szóval...amit általában hallok barátaimtól,vagy néha(mostanában) idegenektől is: "olyan szép vagy meg csinos,hogy-hogy nincs barátod?"

Általában fejrázással elintézem zavaromban,mert nem igazán tudok erre válaszolni.Nem magamtól találtam ki,csak sokan megtaláltak már így ezzel a kérdéssel...

Miért van az,hogy a bunkóbb,magamutogatóbb lányokért mindenki epekedik?Ennyire a szexre mentek?Ha valaki nem adja oda magát rögtön,vagy nem mászik rátok,akkor már nem is érdekes?Ahhhhhh...:))

17/l


2014. okt. 15. 00:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ne légy könnyűvérű mert azt nem szeretjük sokan, ja meg a személyiség, és persze csúnya se légy :D
2014. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha meghúzzák terek vizsgán őket.
2014. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagy mell. A többit meglátjuk.
2014. okt. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy csúnyább az ördögnél, lényegében minden srác megtartana minimum kényelmi állandóra. Egy nőnek nem érdekes kihívás a mennyiségi hím beszerzése.


A minőségi hímvadászat más tészta, az nehéz. Ha egy menőbb srácot akarsz magadnak, ahhoz villantani kell. Először is, fogadd el, hogy ebben a korban nincs kizárólagosság. Ezt a gondolatot őszintén és mélyen tedd magadévá. Ne uralkodj, ne támassz olyan idióta elvárásokat, amik ellentétesek a természetes igényeivel.


Ha egy ilyen attitűddel állsz neki a magasabb szintű hímeknek, sok sikerben lesz részed átlagos külsővel is.


Ugyanis kivétel nélkül minden ember rajong a függőségi állapotot elutasító egyénekért egy olyan szar lelkületű országban, mint Magyarország.


Figyeld majd meg. Ha nem keresed azt, hogy függj a másik testétől és érzéseitől, azok a példányok, akik az egész szociális sikerüket arra építik fel, hogy fél szemhunyásnyi idő alatt kialakítják másokban a rajongást és önnön szépségüktől való függést, egyből észrevesznek, ha te immúnis vagy erre.


Én egész fiatalkoromban nálam sokkal csinosabb nőkkel voltam, és végigkeféltem azokat, akikről mások csak álmodoztak a pasifelhőben. Mindezt leginkább úgy értem el, hogy őszintén szólva rám nem hatott a státusznők varázsa.


Fiatalkorban a szépség egy eszköz, a szociális helyzet pedig egy adottság, amit otthonról hoznak. Semelyiken nincs mit tisztelni vagy rajongani, nincs mögöttük teljesítmény.


Ne függj!

2014. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat:)) na de ebbol ne az jojjon le hogy szerintem nem fontosak a testi adottsagok,nyilvan az plane az elejen.😄es nem vagyok prud,csak sexen kivul masra is vagyom
2014. okt. 15. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!