Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a srácok akik kondizni...

Azok a srácok akik kondizni járnak milyen csajokra buknak?

Figyelt kérdés

Szóval,az olyanok akik még nem testépítők,de izmos,kidolgozott testük van.

Tudom hogy ez nem azon múlik,de mindenki inkább a saját köreiből választ..nem?

Elég simán csinosnak lenni,vagy fontos a zsírtalan szálkás test,vagy a playmate lány külső?



2013. júl. 3. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy ez nem azon múlik,de mindenki inkább a saját köreiből választ..nem? "


Nem. És innentől a kérdésednek sincs túl sok értelme.

2013. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már edzek egy ideje, de még mindig ugyanolyan lányok jönnek be, ha arcra szép, akkor a többi nem fontos annyira, persze ne legyen elhízott vagy csontsovány
2013. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mindenki inkább a saját köreiből választ..nem?


hát persze, ettől lejjebb nem adok: mindenki inkább a saját köreiből választ..nem?

2013. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem így akartam
2013. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb tökmindegy a csaj testfelépítése. Lehet vékony, lehet vastagabb, de izmos is lehet, az is bejön. Mindegy. Annyi kritériumom van, hogy ne legyen barna vagy vörös hajú:D Lehet hogy hülyeség, de a barna nekem olyan unalmas, a vörös meg olyan... vörös, na.:D Illetve a nagyon sovány és a nagyon kövér verzió sem jön be.


Tehát kb bármilyen csaj megfelel, ha jól néz ki. Nem alapfeltétel, de nagyon bejön a fekete haj, tetkóval és piercingekkel. Az ideálom kb ilyesmi, bár ilyen nőm sose lesz: [link]


18F, 3 éve edzek

2013. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátom kondizni jár, de ez nem akadályozta meg, hogy összejöjjön velem- aki magát a kondizás intézményét butaságnak tartom, és ezt nem is titkolom (ebből ki lehet következtetni, hogy konditerembe súlyokat emelgetni meg fehérjeport inni nem megyek). Viszont sok más egyébben hasonlóak vagyunk, szóval ebből a szempontból igaz a "saját köreiből választ" elméleted, csak nem éppen úgy, ahogy azt te gondolod.

Igaz, a külsőmmel nincs sok baj, jógázom és nyilván ápolt vagyok, néha még talán csinos is, de egyértelműen nem ez lesz a döntő egy párkapcsolatban. Fontos, hogy tudj vonzódni a belső értékeihez is a másiknak, nem csak a külsőhöz. És inkább a belső "azonosság" lesz az, amitől a "saját köreinek" érzi majd a lányt- vagy a lány a fiút. Vagy egyszerűen csak egymást. :D


20/l

2013. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Természetesen utolsó,fontos a belső is..sőt,de közhely vagy sem én is meg te is meg mindenki a külsőt látja elsőnek,nem a személyiséget,szóval az a fontosabb..elsőre,persze.

2013. júl. 3. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Fura,hogy összejött veled egy kondis,ha magát a kondizást butaságnak tartod.Én nagyon nem bírom,ha a hobbimat szidják.

Ja,hát én is ebbe a csoportba sorolnám magam.

A feszes,karcsú alak tetszik persze,de ha valaki igazán megtetszik,akkor nem ezt fogom nézni..

2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!