Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a fiatal...

Miért van az hogy a fiatal srácok a cicababákra buknak, nem pedig a rendes lányokra?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. febr. 8. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
mert a rendes lányok szarul bánnak velük. mondjuk a cicababák is, de azok legalább szopnak is mellé
2014. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem szeressük a mangalicákat
2014. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Gyakoris terminológiában a rendes meg a normális általában csúnyát, unalmasat jelöl.
2014. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért van az, hogy a fiatal lányok a kigyúrt kopasz tahókra, vagy az emos csőnadrágos suhancokra buknak, nem a rendes pasikra?
2014. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fucking bullshit
2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megint általánosítás megy csak de hogy visszavágjak miért van az hogy a fiatal lányok csak a vágott pólójú metroszexulis fiúkra hajtanak ezerrel?


Isten ments hogy én egy agyon sminkelt cicababába szeressek bele de nem ez számít hanem hogy milyen persze legyen szép de az a természetes legyen és ne 2 kiló smink mögé rejtse azt az arcot amit kapott másodszor pedig legyen olyan belülről amelyik nekem tetszik és nem fog érdekelni hogy cicababa vagy sem nézzen ki úgy hogy az ízlésemnek megfelel és ennyi de legyen esze is. Természetesen a legelső mondatomért tisztelet a kivételnek.

2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kicsit provokatív a kérdés általánosítással. Amúgy a nem cicababa nem = csúnya/molett lánnyal!

Én úgy látom, inkább azzal van a baj, hogy a cicababa viselkedés egy részét (alázás, flegmaság stb..) átveszik a normális külsejű lányok egy része is, csak Ők-ahogy az egyik válaszoló is írta- nem feltétlenül sz.pnak, míg a cicababák igen. És így már jobban megéri cicababára hajtani.

A normális kinézetű, rendes lányok pedig eltűnnek a tömegben/ ha meg már megtalálta őket valaki azt tényleg szeretik és eszük ágában sem lenne dobni (fiúk szemszögéből:= foglalt)

L

2014. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A legjobb!

Azért ez nincs így...

2014. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hogy jól felidegesítsük az ide írogató triplatokájú csaj-szerű élőlényeket, akik szerint az elfogadás kimerül abban, hogy nem szólok azért, mert szívrohamig zabálod magad, de ha én szakállat merek növeszteni az már rosszabb, mint Voldemort és Sauron szerelemgyereke.
2014. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ennyi erővel miért van az hogy a fiatal lányok azokra buknak akik se.ggfejek és nem foglalkoznak vele? Sajnos legtöbb ilyen, de vannak akik még a rendes párt keresik :) én találtam, tény h kevés van de keresni kell :) 18/F
2014. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!