Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire buknak a srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak a srácok?

Figyelt kérdés

Na mielőtt bárki azt hinné így keresek magamnak párt,ne tegye.Szóval...amit általában hallok barátaimtól,vagy néha(mostanában) idegenektől is: "olyan szép vagy meg csinos,hogy-hogy nincs barátod?"

Általában fejrázással elintézem zavaromban,mert nem igazán tudok erre válaszolni.Nem magamtól találtam ki,csak sokan megtaláltak már így ezzel a kérdéssel...

Miért van az,hogy a bunkóbb,magamutogatóbb lányokért mindenki epekedik?Ennyire a szexre mentek?Ha valaki nem adja oda magát rögtön,vagy nem mászik rátok,akkor már nem is érdekes?Ahhhhhh...:))

17/l


2014. okt. 15. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csöcsökre :-D
2014. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 fahéjas Alien ***** válasza:
A kátyúkra; az értelmesebbek pedig az egyéniségekre.
2014. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, egyéniségekre. A tucatlányok engem sem érdekelnek, nem is szoktam észrevenni őket. Ugyanúgy a szürke egereket sem, akik rosszabbul öltözködnek, mint én, pedig az már nagy szó.
2014. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ELárulok valamit kedves kérdező. A magadfajta lányok szépek. Kedvesek is, de csak irányítottan. Ergo általában rohadtul teljesíthetetlen elvárásokat szültök. Ne hazudj, hiába nem mondd ki, azt gondolod. Rózsaszín selyemlepedőbe bújtatott szűzlány féle álmokat dédelgetsz a társaiddal te is és képtelenség megugrani ezeket. Hidd el, én megtudtam már ugrani sok mindent, de nekem is beletört a bicskám pont egy leírásod alapján ugyanilyen korod béli lányba...
2014. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

1 vagyok.

Tényleg az egyéniségekre de a szép csöcsök is *___* ahw :D

2014. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
péniszre
2014. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem pl. nem hiszem hogy olyan nagy elvárásaim lennének:) bár egyénfüggő. köszönöm az eddigi válaszokat,na igen a cicit rögtön gondoltam :DDDD
2014. okt. 15. 00:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy formás popsira is nagyon bukunk:P
2014. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mire bukok. Jó akkor leírom, külsőre pici, vékony, törékeny, aranys lányok, szép arccal, mint Ted feleséga a How I Met Your Mother-ből.

Belsőre, intelligencia, műveltség, szerénység, kedvesség, hőség, természet szeretete, a hagyományok tisztelete a fontos.

És nem a szexre, megyek, de aki azt mondja, hogy nem fontos a testiség egy kapcsolatban az hazudik. És nem szeretem a bunkó nőket, de az olyan lányokat sem, akik csak ülnek és néznek ki a fejükből, semmit nem tesznek egy kapcsolatért, csak várják a herceget fehér lovon, és jóformán két értelmes mondatot nem lehet belőlük kihúzni. Ó és meglátásaim szerint a többi normális férfi is belsőre hasonló nőt keres, kár, hogy ti csak a bunkó hülyegyerekeket veszitek férfiszámba.

2014. okt. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Két kritériumom van: ne legyél elhízva és legyen azért arányos a tested.

Az, hogy milyen személyiség jön be nekem, nem tudom leírni, mivel millió dologtól függ, és mivel minden egyes embernek más, csak akkor tudok véleményt formálni, ha megismerem az illetőt. Az, hogy tetszik-e, függ a beszédhangjától, a járásától/mozgásától, gesztikulációiról. Meg persze hogy hogy vélekedik dolgokról, mik érdeklik és minden egyéb. 20/F

2014. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!