Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tudom ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudom ilyen nehezen elviselni a történteket? Mikor én tetszettem neki (gondomlom), akkor csak barátként figyeltem rá, mikor kezdett megtetszedni, akkor le se sz'r.

Figyelt kérdés
Volt olyan időszak, hogy a srác minden nap hivott, telefonon, interneten rengeteget beszészéltünk, akkor én csak barátként tekintettem rá, de szépen válaszoltam a kérdéseire, nem mondtam soha rosszat róla, úgy ahogy ő se rólam. Volt amikor én is felkerestem. Órákig eltudtunk beszélni. Ez több mint fél lvet tartott. Utána csak magával lett elfoglalva, meg se hallgat, ha elszeretném mesélni neki a napomat, eltereli a témát az ő dolgaira, nem is keres, van amikor én keresem, mert nagyon hiányzik, és szeretem a társaságát. Mondhatom, hogy a témákból is kifogytunk, mivel az én témáim már nem érdekelik. Régen érdekeltem, ő is rengeteget mesélt a napjáról, de most... Még az üzeneteimre is lassan válaszol. Akkor beszélünk folytonosan, mikor megkér, hogy segitsek neki valamiben, vagy véleményt kér
2014. okt. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jellemző! Amíg ment utánad addig "kit érdekel" aztán most hogy már nm rögtön érdekel téged. Jellemző!
2014. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok egy lánnyal. Mindenről órákig beszéltünk fél éven át. Csodás volt pár vitát leszámítva, amik a talik körül forogtak. Majd egyszer csak beközölte, h alábbhagyott a lelkesedése...gondolom a viták miatt (ő elvolt így, én akartam talizni inkább).

Lelki társak lettünk, de megelégelte ezt. :D Lelépett a francba.

2014. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szépen bántam vele, mondom! Akkor is sokat törődtem, érdekelt, hogy mikor mit csinál, stb, úgy ahogy most is. Csak akkor nem tudtam elképzelni, hogy járjak vele, most viszont mindennél jobban szeretném
2014. okt. 14. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedvesem, ez a hajó elúszott!
2014. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!