Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tovább fogja adni vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább fogja adni vajon a történteket? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Főnökömnek a fia barátjával már ismerjük egymást rég, mielőtt még elkezdtem azon a helyen dolgozni.

Mióta pedig ott dolgozom többet kezdtünk beszélgetni a baráttal.

Volt már hogy találkoztunk, egyszer egy csók is elcsattant.Ma viszont ismét találkoztunk, csókolóztunk és elkezdett matatni. Olyannyira hogy a bugyimba került a keze, kicsit megujjazott, és élveztem is ahogy felizgatott, de mondtam neki hogy hagyjuk abba.

Mivel gondolom nem történt semmi, és a főnököm fia is többször érdeklődött mi van köztünk stb félek hogy elmondja.

Bár ugye hazudhat is bármit, mert a főnök fia is közölte hogy biztos azért nem jár be mostanában mert nem kapott "nunit" eddig, mondjuk most sem, csak már ezzel lehet el vagánykodik.

Mit tegyek?? Mit mondjak?? Mi lesz??


23 éves vagyok, a pasi pedig 30.


2014. okt. 6. 21:22
 1/1 anonim válasza:
Szia:) Beszélj vele komolyan. Mondd el neki amit érzel. Ha egyszerűen nem akarsz tőle úgy mond semmit, mond a szemébe, és hogy az a dolog csak egy pillanat volt nem is szeretted volna stb. Meg ha elmondaná másoknak akkor se történne nagy galiba. Másokkal is történik ilyen. Barátság, egy kis extrával. Ennyi. Ne parázd túl 28/L :)
2014. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!