Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Volt a városunkban egy lány, aki hatalmas változáson ment át kevesebb, mint egy év alatt.

Azok alapján, amit meséltek róla, egy tök aranyos és rendes lány volt, a képeit nézve régen egy átlagos "kislány" volt.

Nos, egy nyár alatt kicserélték. Abba a gimibe jött, ahova járok, és átalakult egy "Könnyűvérű" lánnyá. MINDEN pasi doa van érte, pedig hetente váltogatja a kapcsolatait, mindenét kiteszi, ezeket a bugyuta becézéseket használja(szerike, bébike), minden fiúra rámászik(szemtanúja voltam), kibeszéli a fiúkat....ennek ellenére MINDENKINEK bejön. A barátom majdnem elhagyott érte. Igen, féltékeny vagyok. Nem akarok szomorúságot érezni, de nem tudom feldolgozni. A csaj 15 éves(vagy 16), én 19 leszek.

Engem nem tartanak ennyire szépnek, és ha egy kicsit is megbántok egy srácot(pl. rámmozdul a barátom mellett és elutasítom), akkor nekem bűntudatom van. Ennek ellenére a pasiknak,és a barátomnak is az ilyen jött be.

Egy senkinek érzem magam.

Mikor lesz jobb? Úgy érzem, hogy ha több fiú szeretne, és "Népszerű" lennék, csak akkor vennék észre a többiek, hogy értékes vagyok...


2014. júl. 20. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcsó árunak több vevője akad.
2014. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, igen, ezt tudom.

De mindig, többek között itt is azt olvasom, hogy a fiúk rájönnek egy idő után, és nem az ilyen lányok kellenek nekik.

Nos, ez a csaj hiába dobja őket, hiába váltogatja a pasikat, egytől egyig összejönnének vele megint, és komoly kapcsolatot terveznek vele.

Amíg a barátom nem figyelt fel rá, semmi bajom nem volt, de így....nem tudom feldolgozni.

2014. júl. 20. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

ilyen olcsó ribivel senki nem tervez...csak menő azért akarja mindenki...tudod mint amikor jönnek a 10 éveseknek az új chips-es cuccok...akinek van az menő akinek nincs az csóró...ez a csaj ilyen...akivel együtt van az menő akivel nincs az csóró...de egy ilyen lány hiányozna mint mókusnak az erdőtűz...a barátod elég buta ha egy ilyen liba miatt képes elhagyni téged...nem ismerlek, de a leírás alapján te már többet érsz a szememben mint az a lány...ha a barátod lesz olyan buta, hogy eldobjon egy olyan olcsó ribiért akkor meg is érdemli és egy agy szinten vannak! persze ez téged nem vigasztal, de ha képes erre akkor te sokkal jobbat érdemelsz!


21F

2014. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, kedves vagy! :)

Jól esett, amit írtál.

Nos, észbe kapott, könyörgött egy újabb esélyért, azóta engem agyba-főbe dicsér, dehát...:) a bizalom mégsem hozható helyre ilyen könnyen, mint ahogyan az önértékelésem sem...:)

Remélem egy idő után rendbe jön.:) Igen, igazad lehet, tényleg menőnek számít, az iskolában különösen, de hogy mi számít más menőnek, hiszen teljesen az ellentetje volt általános iskolában...:)

De változnak az emberek, ki a maga javára, ki nem..:)

2014. júl. 21. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el ha megkapja tőled azt a szeretetet amire vágyik (nem szexre gondolok hanem törődés, gondoskodás, biztonság, figyelem...ezekre) akkor nem kell neki egy olcsó ribi...és remélem belátja, hogy te sokkal értékesebb vagy mint az a másik lány :)
2014. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!