Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem szeretek randizni. Ti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem szeretek randizni. Ti?

Figyelt kérdés

Annyira izgulok mindig. Könnyen barátkozom (ha a másik fél is úgy akarja), de úgy, hogy mindketten többet akarunk egymástól, egy kicsit más a helyzet. Mindig izgulok, hogy tetszeni fogok-e neki, miről beszélgessünk, mit tegyek, ha kínos csönd van, mi lesz, ha megfogja a kezem, hogyan reagáljak erre-arra, stb.


Bár még egy randi oké, de ha akkor nem jövünk össze, akkor még egy vagy még több találkozón van a para...


Annyira örülnék egy olyan kapcsolatnak, ahol úgy találkoznánk, mint haverok, nem pont randi célzattal, és egyszer csak egymásba szeretnénk, és az egyik ilyen haveri talin összejönnénk... Egyszer már volt ilyen, az jobb volt, mintha tipikus randi lett volna :)


19/L


2014. okt. 7. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

...jaj ez a "randi/találkozó" kérdés, kaparom az arcom ettől.

Én sose nevezem nevén, azt mondom, gyere velem, és jól érezzük magunkat ;)

Mert mindig ez a cél.

De te meg felfújod az egészet, és elfelejted élvezni az egészet.

2014. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá úgy mint randira. Engem is idegesít ez a szó, egyből gyomorgörcsöm van hogy tetszeni fogok-e a másiknak, miről beszélgessünk stb. ! nézd úgy mintha egy sima tali lenne, bár én az ilyenek előtt is szeretem jobban megismerni az embereket!
2014. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!