Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők, mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mit csinálnátok, ha az aki elhívott első randira megkérne rá, hogy ne sminkeld ki magad?

Figyelt kérdés
Nem vakrandi, hanem találkoztatok már hétköznapi viseletben.

2014. okt. 4. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

öhm, alapból nem sminkelem magam egyáltalán.

de ha ilyen minden nap vakolós lány lennék, furcsának tartanám. de ha melléteszed, hogy szebb vagy smink nélkül, akkor az úgy lehet jobban hat.

2014. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy sem sminkelek, vagy csak néha és akkor is szolidan, természetesség híve vagyok. Páromnak is ez jön be szerencsére.


Mikor én voltam tini sem sminkeltem úgy, mint a mai lányok, néha csak nézek miket művelnek magukkal, nem mindenkinek áll jól. Szerintem fiatalon sokkal szebb, ha nem egy kiló smink van rajtuk. Ha ezt vesszük, hogy kevés a maiak közül, aki nem sminkel, lehet besértődne, és kikérné magának, hogy mért szólsz bele. Ha elég értett, s nem a divatot követi s nincs megfelelési kényszere, akkor lehet nem lenne gond, de lehet akkor nem is vakol annyit.

2014. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapból természetesen sminkelem magam, szerintem sok srác nem is veszi észre. De nekem kell ez a kicsi plusz.

Azt meg nem szeretem, ha ilyen dolgokba bárki is beleszól, mert szerintem az én dolgom ezt eldönteni.

2014. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy sminkelnék, hogy ne vegye észre :D
2014. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már a sminket észreveszi valaki, az már régen rossz. :D
2014. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, megmondanám neki, hogy akkor randizzon mással... Én se szólok bele az öltözködésébe ugyanis. Szoktam sminkelni, és ami fontos h tudok is, van ízlésem, nem lesz vakolat, az átlag pasi észre se veszi. Ha egy srác észreveszi és ezen elkezd problémázni, h így nem tetszek neki, megfogalmazódik bennem a gondolat, hogy lehet hogy meleg?

Nálam ez ugyanúgy az igényesség része, mint h randi előtt megmosom a hajam, vagy felveszek vmi szép ruhát, magassarkút. A következő mi lesz? H menjek tréning ruhában? Fő a természetesség? Nemár.


Az persze más, ha vannak az illetőnek tanácsai, én is szívesen adok öltözködési/sminkelési/stílus tanácsokat bárkinek, de ha "megkér" az már egyenlő azzal hogy beledumál a saját dolgomba - és ezzel indítani az első randit, nagyon gáz.


23/L

2014. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!