Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átjön hozzám a kiszemeltem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átjön hozzám a kiszemeltem. Hogy legyek jó vendéglátó?

Figyelt kérdés

Itt lesz nálam legalább félórán keresztül, míg jegyeteket cserélgetünk és hasonlók. Szeretnék jó benyomást kelteni benne, mert még nem ismerjük egymást jól. Szeretném, ha lenyűgözné, milyen aranyos vagyok vele. Tehát...átjön, bekísérem a szobámba, mondom neki h üljön le, aztán kicsit később megkérdezem, h mit kér inni. És még? Mit illene még?

20/L


2014. szept. 30. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kulcsra zárod az ajtót, lehúzod a rolót, a többit a fantáziádra bízom...
2014. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát egy laza bő poló, melltartó nélkül...kis rövid naci...

Elvégre otthon vagy :)

2014. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 pasi voltam :D
2014. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ha nem búza, magától rád fog mászni...csak add a megfelelő jeleket neki ;)
2014. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszel be valami kis nasit megkérdezed hogy nem-e kér esetleg egy szendvicset
2014. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkínálod teával/kávéval/üdítővel. Esetleg megkérdezed nem enne-e valamit, vagy csak nassolnivalót teszel ki az asztalra.


Ne kicsit később kérdezd meg, hogy inna-e, hanem amikor már a szobába kíséred.

2014. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kínáld meg melegszendviccsel is, kisütésre előre előkészítheted, hűtőben tárolhatod. Ebből már levesszük, hogy a minimális udvariasságon (üdítőn v. kávén) túl nagyobb figyelmet kaptunk. Jó benyomást tud tenni az, ha rendezett, tiszta a lakás, frissen átszellőztetettek a helyiségek, de nincs minden mesterségesen elpakolva (ha nincs minden elpakolva, azt irányomba nyitottságnak érzem).
2014. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!