Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma szeretném elhívni a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretném elhívni a kiszemeltem! (? )

Figyelt kérdés

De már sokszor elszalasztottam a lehetőséget, nem mertem :/

Facén szerintem gáz lenne, mindenképp személyesen akarok vele beszélni. Suli után mindig látom, de csak hagyom, hogy elmenjen mellettem :( Olyan hülye vagyok :(


Mondjatok valamit, hogy most ne történhessen meg ismét ez, és le merjek állni vele beszélni, és ha úgy van, akkor el tudjam hívni sétálni vagy valami! :)


Köszii!


2013. okt. 21. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gondold azt hogy halálos beteg vagy és már csak napjaid vannak hátra.
2013. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!, még írnátok!! :)
2013. okt. 21. 12:07
 3/11 A kérdező kommentje:

*írjatok!


csak annyira izgulok már most, tényleg hülye vagyok! :D

2013. okt. 21. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy Carpe Diem! :))


Amúgy hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak én vagyok a lány. És már annyi jelet leadtam a pasinak, látom, és tudom, hogy ő is meg akar ismerni, de nem mer, mert félénk, szerény. Pedig amúgy irtó helyes, és nagyon szeretném, ha végre venné a fáradságot és odajönne hozzám. :)


Úgyhogy, amint vége a sulinak, megvárod a csajt, és mész oda hozzá. SEMMI ROSSZ NEM TÖRTÉNHET!! Kérlek, please, fiúk, legyetek már bátrabbak. A lányok szeretik a merészebb pasikat- persze a kezdeti félénkségnél cukibb a világon nincs. De csak akkor lehet tanúja a kis szerénységednek, ha megszólítod, és elmentek sétálni, vagy vhová- akár füzetet venni, tök mind1.


Remélem sikerülni fog.! Hajrá, szurkolok.

2013. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Carpe Diemet úgy értettem, hogy nagyon helyes, hogy nem facen ostromlod. :) Arany középút, a legtökéletesebb, ha odamész hozzá. Annyira fog örülni, hogy nem győz hová vigyorogni majd. :)
2013. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*és majd írd meg, hogy mi volt. :)
2013. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. okt. 21. 12:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Markold meg a tökeidet és csapj bele a lecsóba!:D Várjuk a fejleményeket!:)
2013. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na én ehhez túl félős vagyok még :DDD

Majd valahogy szerzek önbizalmat, sportolni akarok menni meg ilyenek. De ez sok idő... :(

Szar vagyok :((

2013. okt. 21. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:

szegeny csaj... mar nem azert, de tenyleg bena vagy ;)

o meg lehet, h rad gondol minden percben. igy meg azt hiszi, h nem erdeklodsz iranta. pedig meg kigyurni is kepes lennel magad miatta, ami nem kis erot igenyel.

2013. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!