Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác elhívott randira, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác elhívott randira, én nemet mondtam. Ezek után a haverja már nem fog elhívni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút a közös hobbinkon keresztül. Jól érezzük magunkat egymással,én már kezdem a barátomnak tekinteni,erre elhívott randizni. Nekem viszont ő nem jön be,a legjobb barátja azonban annál inkább! Nemet mondtam a randira,mondván hogy nincsenek meg az érzelmek részemről.

A haverját még nem ismerem,de nagyon bejön,nem csak külsőleg,hanem amit eddig láttam belőle,emberileg is. Őt is meg fogom ismerni,mivel neki is ugyanez a hobbija és így egy a társaság... Viszont ez a srác tuti elmondta neki hogy hívott randira és stb. Ezek után esély sincs rá,hogy ő el fog hívni? Vagy ha megismerem és tényleg igazán tetszik,akkor mondjam meg a srácnak,hogy a haverja tetszik nekem?

19/L


2013. okt. 17. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy a pasik nem szeretik a visszautasítást, és hajlamosak eltitkolni vagy elferdíteni a dolgot még a saját haverjuk előtt is. (elnézést az általánosításért)

Onnan gondolom, hogy amikor én visszautasítok egy fiút, akkor ő azt úgy mondja el a haverjainak, hogy igazából bármikor megkaphatna, csak így már nem érdeklem.


Tehát szerintem fő az őszinteség, és mondd el a pasinak, hogy a haverja tetszik, hátha lesz olyan jó fej hogy még segít is egy kicsit.(elmondja hogy a "haver" mit érez irántad, vagy hogy van e nála esélyed...stb )

2013. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő elég őszinte,és biztos vagyok benne,hogy elmondta a haverjának,hogy visszautasítottam. Valószínűleg tényleg az lesz a legjobb,ha elmondom,hogy a haverja tetszik nekem,még ha rosszul is elsülhet a dolog...
2013. okt. 17. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, de ez nagyon szarul fog esni a srácnak
2013. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ő elég őszinte,és biztos vagyok benne,hogy elmondta a haverjának,hogy visszautasítottam. Valószínűleg tényleg az lesz a legjobb,ha elmondom,hogy a haverja tetszik nekem,még ha rosszul is elsülhet a dolog..."


A nőknél önzőbb lények tényleg nincsenek a világon... Te most komolyan meg akarod kérni azt a srácot, akit kikosaraztál arra, hogy segítsen összejönni a barátjával? Ez gyakorlatilag olyan, mint a földön fekvő embert addig rugdosni, amíg mozog és nézni, ahogy szenved. Ráadásul én úgy vagyok vele, hogy az a nő, akinek nem voltam elég jó, ne akarja már a segítségemet kérni. Továbbá, így lazán haza lehet vágni egy barátságot.

Arról nem is beszélve, hogy annyi gerinc nincs benned, hogy te kezdeményezz a srácnál, vállalva, hogy esetleg téged is visszautasítanak... Nem, te megkérnéd azt aki neked nem kellett.


Tudod meglepő kedves kérdező, de nekünk is vannak érzéseink, és nem szeretjük ha szórakoznak velünk. Tényleg igazi nő vagy, semmi másról nem szólsz, csak ÉN, ÉN, ÉN, ÉN!

2013. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A világ összes kése álljon beléd. Undorító amire készülsz és ezt nőként mondom.
2013. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla,hogy nekem a haverja jön be. És az mennyivel jobb,ha kezdeményezek a haverjánál? azt gondolná a srác,hogy hátba támadtam,mert neki nem szóltam erről...

Egyébként nem megkérni akarom,hogy segítsen,hanem csak elmondani neki,hogy mi a szitu.

2013. okt. 17. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Aranyom, te baromi sokat képzelsz magadról és tényleg önző vagy. A világ nem körülötted forog, most nem hátba szúrod a srácot, hanem szemből szíven és kéjesen forgatod is benne a kést.

Téged nem a srác lelkivilága érdekel, hanem csak az, hogy ne kavarjon bele a kapcsolatodba a másik sráccal. Önzés a tetőfokon!

2013. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked szerintem már semmit sem kellene tenned.


A többi válaszolóval ellentétben nem tartalak a megtestesült gonoszságnak, legalább nem hitegettél senkit semmivel.


Viszont!


Felesleges elmondanod a kikosarazott srácnak, hogy a haverja tetszik neked. Megismerkedsz a barátjával, és majd lesz valahogy. Lehet, hogy neki kapcsolata van, vagy nem tetszel neki egyáltalán. Ha kezdeményezni akar, akkor azt pedig majd megbeszéli a haverjával, akit te kikosaraztál, hogy nem lenne-e probléma. Majd ők egymást között lerendezik.

2013. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!