Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randit mondta le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randit mondta le a pasi mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk,azt írta szeretne már újra látni de aznap lemondta, mert nem volt jól.Felhivott és rögtön ajánlott másik időpontot. Na ez lett volna vasárnap, de sms-t írt aznap délelőtt:"sajnálom de valami közbe jött, sajnos nem tudok ma moziba menni veled.Kérlek ne legyél rám mérges". Ennyi. Erre nem válaszoltam semmit. Hiba volt? Tényleg csak lerázott? Ha nem jelentkezik megtegyem én? De akkor így mit fog rólam gondolni?

2014. szept. 2. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Tedd meg nem fog semmit ... Van ilyen engem is ráztak már le de én nem hagytam :))) Amit akkarok meg kell szerezem :)

18/L

2014. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jelentkezett időben, akkor nem valószínű, hogy csak úgy lerázott volna, persze bármi lehet.

Ne várj túl sokáig, te is megkeresheted. Nem kell randira hívni, elég, ha megkérdezed, hogy van milyen volt a sulikezdés (adott esetben), ilyesmi. Látod majd a lelkesedéséből hányadán álltok.

2014. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első lemondásban nincs semmi, a második viszont nem volt "túl elegáns". Egy kicsit későn szólt, és fel is hívhatott volna. Én akkor írtam volna neki valamit, amiből érzi, hogy "nála a labda" (ha nem volna számára nyilvánvaló).


Nem vagyok benne biztos, hogy megkeresném, ez attól függ, mennyire jön be neked... Ha megkeresném, valami megjegyzést azért elejtenék arról játékos-vicces-évődő (és még véletlenül sem sértődős-számonkérő-tapadós) formában, hogy ez hosszú távon nem túl követendő magatartás...


Én bizony "szoktam" ilyet csinálni egy ismerkedés elején (ha muszáj), és a legtöbben "észhez is térnek" utána:)

2014. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez pontosabban mit jelent, hogy szoktál ilyet csinálni? Milyet?

Szted mit írjak neki ami nem számonkérős tapadós?

2014. szept. 2. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Írok privátban!:)
2014. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nálam is volt ilyen 2 hetente be adodd minden félet hogy nem er rá stb és még ö volt meg sertödve ha kerdöre vontam most van egy uj problémám segitenetek ?
2014. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura, mert annyira nem ilyennek ismertem. Igaz csak 2x találkoztunk de azokat is ő kezdeményezte és az elmaradt kettőt is. Pénteken még azt írta nagyon várja erre vasárnap lemondta. Csak úgy. Írtam neki tegnap este, jól van e, minden rendben? Semmi többet. Azóta sem válaszolt. Én sosem lennék ekkora paraszt. Miért nem lehet megmondani, hogy ennyi volt? ??
2014. szept. 3. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert konfliktuskerülő, mint oly sokan mások. Könnyebb nekik szó nélkül eltűnni, nem számít, hogy ez hogy érinti a másikat. Önzőek. Még abban is képesek önigazolást keresni, hogy tulajdonképpen NEKED tesznek jót ezzel, mert így nem utasítanak vissza szavakkal. Pedig egy udvarias (nem lealázó) elutasításban nincs semmi. Ha nem akar találkozni / járni, hát nem akar, de nekem is az a véleményem, hogy mondja meg, akkor nem járatom az agyam tovább, hogy mi történt, hanem túllépek rajta. Tedd te is ezt!
2014. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát ma du.válaszolt, hogy jól van ne aggódjak.Én, hogy vagyok.

Mekkora egy idióta XD

2014. szept. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!