Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasi nem keres a második randi után? Keressem én őt?

Figyelt kérdés
Az első randi után egyszer lemondott egy újabb találkozás, de két hétre rá újra találkozni akart velem. Aznap azt akarta hogy ott aludjak nála, de én nem aludtam ott, viszont megmondtam neki hogy legközelebb. Nagyon jól elvoltunk akkor, de azóta még nem keresett. Mit tegyek hogy újra érdeklődjön?

2012. máj. 21. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mióta nem keres?
2012. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

HÍVJ FEL!


Folyton arra vágysz, milyen jó lenne, ha egy bizonyos ismerősöd felhívna? A következő egyszerű varázslattal szavak nélkül is tudtára adhatod, mennyire várod a hívását.


Holdfázis: bármelyik


Nap: bármely nap


Eszközök: egy darab papír, kék toll, a köv. jelképek egyike a hírvivő angyalok megjelenítésére: pillangó, repülő v. angyal képe


Rajzold fel a kiválasztott jelképet a papírra kék tollal. Vedd a papírt a kezedbe és mondd el a versikét:


Levegő elem, szeretném, ha x (illető neve)


Felhívna engem, ha ő is úgy akarja.


Kérlek segíts és juttasd el ezt az üzenetet hozzá (illető neve)!


Ezután írd a rajz alá az illető nevét és írd a név alá a következőt:


"Szeretnék hallani felőled, kérlek hívj fel!" Írd alá a neved. Papírral a kézben hunyd be a szemed és képzeld el, hogy akinek a hívását várod, felkapja a kagylót és a számodat tárcsázza. Kérd az őrangyalodat, juttassa el hozzá az üzenetet. Hajtsd össze a papírt háromszor és tedd a telefon alá.

2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én még nem aludnék ott nála.
2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2012. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy dugást, akkor hívd fel.
2012. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát aki már a 2. randinál felhozza hogy aludj ott nála, az semmi mást nem akar csak szexet..
2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha miután nem alszol ott nála nem keres szerintem azt veheted célzásnak...
2012. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne, és ha fel is hív, még véletlenül se aludj vele. Csak azt akarja. Valószínűleg azért nem keres, mert talált mást, aki könnyebb préda volt. Majd keres, ha megint ...nákja lesz.
2012. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát négy napja nem keresett már. De én valahogy biztos vagyok benne hogy még hivni fog mert kb másfélhete volt egy hetes pipaszünet és azután is ő keresett és hivott megint randira. Mi lenne ha most én kérdezném meg mi a helyzet?
2012. máj. 22. 13:36
 10/16 anonim válasza:
Szerintem nem kéne őt keresned..sőt ha ő keres akkor sem kellene már vele foglalkozni..de a Te életed és a Te döntésed..bár szerintem nyilvánvaló,hogy komolyan nem érdeklődik irántad...és csak dugni akar....lásd második randi ott alvás,napokig-hetekig nem keres....egyértelmű..de ha neked az hiányzik,hogy kihasználjanak akkor csak hajrááá keresd nyugodtan...
2012. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!