Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasi nem keres a második randi után? Keressem én őt?

Figyelt kérdés
Az első randi után egyszer lemondott egy újabb találkozás, de két hétre rá újra találkozni akart velem. Aznap azt akarta hogy ott aludjak nála, de én nem aludtam ott, viszont megmondtam neki hogy legközelebb. Nagyon jól elvoltunk akkor, de azóta még nem keresett. Mit tegyek hogy újra érdeklődjön?

2012. máj. 21. 15:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
*nem komolyan:))
2012. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne hari, de te annyira tartod magad, hogy ha 1-2 hetente hív, akkor ugrasz, közben emészted magad?

Ez a pasi csak ágyba akar cipelni. Ha ez neked így megfelel, végül is semmi rossz nincs benne, akkor nem szóltam. De másra ne számíts tőle ezek után.

2012. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi a hogy véleményt adtatok. Tulajdonképpen én úgy döntöttem most nem szeretnék kapcsolatot. Mi amúgy úgy állapodtunk meg hogy csak barátok vagyunk. Olyanok akik néha azt is csinálják, de addig még nem jutottunk el a két alkalom alatt. Azaz utoljára majdnem de az volt a gond hogy fél óránk lett volna kb és én azt mondtam inkább legközelebb. Szerintetek ezzel elijesztettem?
2012. máj. 23. 13:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elijesztetted, és örülj neki.

Ez a pasi egy kötöttségek nélkül, bármikor dugható csajt keres. Legyen már több eszed ennél!

2012. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de akkor miért érzem úgy hogy nekem most nem kell más? Mit tegyek hogy ne őt akarjam? Mert másik pasi sem feledteti el velem őt. :(
2012. máj. 23. 21:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős helyzet...sajnos normális válasz sincs rá, csak az hogy hátha találsz valaki mást aki elfeledteti.
2012. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!