Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet válasszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet válasszak a második randira? Film címeket kérek és hogy miért azt ajánljátok esetleg saját tapasztalat vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Na az első randin már tul vagyok és elég jól sikerült mivel ujabb randit kért. Azt terveztem hogy ezuttal a beszélgetés randi helyet( azértis meert a srácot már régebről ismerem)egy filmezős randit szervezek neki most én.Mert a film közbe is lehet ugyanugy beszélgetni és akkor a testi kontaktus is akitvabb szerintem...:) A kérdésem az lenne hogy milyen tipusú filmeket ajánlotok(vigjáték,horror,dráma..stb)? De ha van konkrét film cmietek ami jó egy ilyen alkalomra annak mégjobban örülnék... én azon is gondolkoztam h egy olyan filmet kéne választani ami a srácnak nemtetszik mert akk nem merül bele annyira de ez nembiztos hogy jó szóval várom a segitségeteket,és bármilyen filmcimet mert megtudom szerezni :)Jaa és egy nem teljesen idekapcsolódó kérdés. Hogy hanyadik randi után érdemes rákérdezni hogy egy pár leszünk -e /vagyunk?? és ezt hogy csináljam mert a fiú bátortalan és nemtudom mikorra szedi összemagát ezért én szeretnék kezdeményezni. Bocsánat van bár furcsa kérdés de ez az első komolyabnak tűnő dolog a kapcsolataim terén amiből még bármi lehet és félek h nemjön össze.

2012. szept. 24. 16:46
 1/1 anonim válasza:
Texasi láncfűrészes mészárlás, de mivel nem vagyok köcsög, ezért segítek :D válassz olyan filmet, amit te szeretnél. térj rá szépen a témára, napról napra, puszild meg csak úgy váratlan meg ilyenek :D
2012. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!