Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal jól elvoltunk és elkezdett csörögni a telefonom.. es amint letettem azt monta a csaj hogy inkább mégse akar töllem semit. Ezt avval magyarázta hogy meghallota a csengőhangom.

Csak én nem értem ennek a logikáját? Lányok ti vsinálnátok ilyet?

18f



Ez a csengőhangom: [link]



2014. aug. 31. 10:30
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
De hogyha enyire elitél akkor arra mégis jó voltam hogy hazavigyem?
2014. aug. 31. 11:23
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy és mikor volt de késő este egy rosszabb környéken szerintem ez a randi kimenetelétől függetlenül tök normális a részedről, kérés nélkül. Egy sima délután a nagykörúton meg pofátlanság a részéről.
2014. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Délután 3kór a west end nél...
2014. aug. 31. 11:42
 34/36 anonim ***** válasza:
Én nem ismerném fel ezt a zenét.
2014. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A lány azt gondolja ezután a "zene" után, hogy:

- A "kultúra" kiverte nála a biztosítékot.

- Te csak egy lázadozó kamasz vagy, akit nem az esze (és érzelmei), hanem az indulatai irányítanak.

- Neki olyan a zenei ízlése, amibe ezzel te biztos nem férsz bele és még csak meg sem közelíted.

- Volt már dolga olyannal, aki ilyeneket hallgatott és csalódott benne. -Így érthető is lenne, hogy esélyt sem ad.

- Hogy még egyszer nem fogja magát elszégyellni miattad, mert ilyen primitívség üvölt a telefonodból !

- Mivel nem is akart semmi komolyabbat, ez jó indok, és ugyanakkor jó tanács is volt a továbbiakban.

- Hogy ez alapján te: exhibicionista,magamutogató, beképzelt,egoista,önfejű,akaratos,erőszakos, ízléstelen, lázadozó, rossz és buta emberek által befolyásolható, primitív... stb-stb. vagy.

(És a végtelenségig sorolhatnám a rossz tulajdonságokat, de sajnos jó egy sem jutna eszembe az ilyenfajta zenékről.)


Ez egy jó példa arra, hogy sok mindenki jobban járna, ha maradna a hagyományos csengőhangnál...

2014. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, már egy tucatszor kritizáltad az eddigi válaszadókat, miközben te magad vagy, aki képtelen felfogni amit mások teljesen világosan és mostanra már szájba rágva mondanak.


Itt nem az ízlésről van szó. Nem az a lényeg, hogy egy adott szám tetszik valakinek vagy sem... a lényeg az, hogy az általad belinkelt szám iszonyatosan primitív, olyan, mint egy neontábla feletted, vagy egy tetoválás a homlokodon arról, hogy te suttyó vagy.


Bizonygathatod, hogy nem vagy az... sőt, ha nem írtál volna ennyi hülyeséget a válaszolóknak reflektálva, akkor még esély is lehetett volna rá, hogy nem vagy az... de azzal a csengőhanggal hoztál egy döntést, egy választást, ami erősen jellemez téged. Ha leülünk egy lánnyal, és én lejátszok neki egy videót, amin macskákról nyúzzák le a bőrt vagy kisbabákat erőszakolnak, akkor viselkedhettem vele odáig akármilyen kedvesen, lehetett szimpátia és haza is kísérhetem őt, akkor is el fog ítélni, méghozzá JOGOSAN.


Mellesleg... ha valóban lenne egy szemernyi sütnivalód, akkor cirka 20-30 válaszból most már felfogtad volna mindezt. Aki pedig azt hiszi, hogy pusztán azért, mert hazavisz egy lányt, onnan már belökhet bármi tahó beszólást/viselkedést, mondván a lánynak kötelező továbbra is jó képet vágnia hozzá, az már ne is haragudj, de alapból ritka fogyatékos.


26/F

2014. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!