Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal jól elvoltunk és elkezdett csörögni a telefonom.. es amint letettem azt monta a csaj hogy inkább mégse akar töllem semit. Ezt avval magyarázta hogy meghallota a csengőhangom.

Csak én nem értem ennek a logikáját? Lányok ti vsinálnátok ilyet?

18f



Ez a csengőhangom: [link]



2014. aug. 31. 10:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
Igen,lètezik,egy ilyen számot berakni csengőhangnak,én is ott hagytalak volna...
2014. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
De miért? Nem tetszik neki, nem egyezik az izlésunk,?? Attol még nem hagyok ott senkit mert nem tetszik a csengőhangja! Nem?!
2014. aug. 31. 10:53
 23/36 anonim ***** válasza:

Nem vagy mégis ezt hallgatod, na mindegy. Végülis én is ismertem olyat aki nem volt komcsi, és mégis a szovjet himnusz volt a csengőhangja, de azon se lepődtem volna meg ha azután egy értelmesebb csaj otthagyja.

Minthogy lehet hogy nem k.va a csaj, de ha plázacicaként jár mégis, nem biztos hogy egy értelmes ember szóba áll vele. Hülye dolog az ítélkezés, és óvatosnak kell lenni vele, de teljesen nem kikerülhető.

2014. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
95%
De! :))) Szerintem aki ilyen zenét hallgat annak alacsony az IQ-ja, aki pedig még be is teszi csengőhangnak.. :D
2014. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nekem alacsony az iQ-m? Ez vicces :) mert nagyábol eggyikőtok se fogta fel a kérdést!

Csak azt írjátok hogy szar...stb.

2014. aug. 31. 10:59
 26/36 anonim ***** válasza:
bakker, ha egy hónapja együtt lennétek és ezért otthagy, akkor tökre értem a kérdést. De ismertétek egymást 1 órája, még semmi se volt, ilyenkor feltérképezitek egymást. Aztán ha vmi nagyon nem tetzsik, ne lepődj meg ha 1 óra után otthagy :) Nem értem mit nem értesz. Ha röfögést hallgatsz, ne csodálkozz ha disznónak néznek. És ezzel nem a Rap ellen szólok, hanem a gengszterkedő rap ellen. Hallgasd már meg a szövegét, mond bármi értelmeset? Konkrétan ez a szám, nem ismerem a szerzőt, de gyanítom hasonló a többi száma is.
2014. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

[link]


Nem mind olyan! Na mind egy.. látom itt mindenki nagyon "okos" :)

2014. aug. 31. 11:07
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint egy mérleg hogy érthetőbb legyek. Gondolom sokszor hallotad milyen fontos az első benyomás, na elmagyarázom miért. Képzeld el hogy a csajnál ott egy mérleg (ami nálad is van amúgy). Beszélgettek az egyik felére rakodja a pozitív vonzó dolgokat, a másikra a negatívat. ilyen rövid idő alatt még nem ismert meg nincs tele a mérleg két fele kisebb nagyobb súlyokkal, és egyszercsak a rossz felére kerül egy ngy súly, borul a mréleg. És otthagy. Mert ha 5 napja ismer és tele van mindkét fele a mérlegnek, akkor ha csak embert nem öltél vagy nem loptál nem olyan könnyen borul a mérleg. Talált egy negatív dolgot, még nincs több infója, hogy ezt ellensúlyozza magában, és gyorsan ítélt. Ha így se érted én többet nem magyarázok
2014. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Én értem hogy mit akarsz mondani!

De azért gondolom az őt is jellemzi hogy ilyen hamar itélkezik!


Azt hozzáteném hogy azért hatavitette magát!

2014. aug. 31. 11:13
 30/36 anonim ***** válasza:
Igen, ezt jól mondod. Én nem vagyok csaj, de a helyében azért erről inkább kérdezgettelek volna, te mégis hogy látod. És abban is igaza van a többieknek hogy ne sajnáld, van még sok hal a tengerben.
2014. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!