Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? (Többi, link)

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal jól elvoltunk és elkezdett csörögni a telefonom.. es amint letettem azt monta a csaj hogy inkább mégse akar töllem semit. Ezt avval magyarázta hogy meghallota a csengőhangom.

Csak én nem értem ennek a logikáját? Lányok ti vsinálnátok ilyet?

18f



Ez a csengőhangom: [link]



2014. aug. 31. 10:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Mijen ember lennék? Kedves voltam vele...stb nem vagyok elmebeteg!
2014. aug. 31. 10:38
 12/36 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ez egy igénytelen és primitíven előadott zene. Ilyet a cigók szoktak hallgatni.
2014. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Cigok?? :D nézd meg az előadót szerindet cigo??

És amm énse vagyok az!

2014. aug. 31. 10:41
 14/36 anonim ***** válasza:
95%

A zenei ízlés sokat elárul az emberről. :)

Ebből a "zenéből" valószínűleg valami nagyon rosszat vont le.

2014. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
De egész végig kedves voltam vele monta is hogy reg találkozott ilyen kedves fiuval..és ezért is lepödtem meg anyira hogy ott hagyott
2014. aug. 31. 10:44
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
oké hogy kedves voltál vele, de azért én sem jönnék össze bárkivel csak mert kedves... leszűrte hogy nem illenétek össze
2014. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

figyu, van akit taszít a rapzene, mert azonal azonosítja vele azt a sok nagypofájú bunkó magát rohadt királynak képzelő gettóról meg erőszakról és prostikról zenélő barmot.

Ahogy ez a szám is erre hajaz. Ja persze ez az élet na igen. A társadalom 5 %ának, a többi meg rohadt divatosnak látja kamubűnöző maffiózónak lenni. Miközben amúgy van jó rapzene, van értelmes, üzenetet hordozó rapzene.

Ne csodálkozz a csajon unja már hogy mindenki aki panelből jött és rapet hallgat hallgatja hogy itt mekkora a gettó, meg hasonló baromságok. Meg hogy egy csóka arról ugat hogy ő mekkora istenkirályállat minden számában. Egó 200%

2014. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

figyelj ha ilyen felszínes a csaj hogy ennyi elriasztja akkor csak annyit is ér. ne sajnáld nem kár érte.


egyébként hamár a többiek is akkor énis :DDDD

az én csengőhangom: https://www.youtube.com/watch?v=TKAa2YB1ADU

2014. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Az én csengőhangom nem riaszt el senkit sem.

https://www.youtube.com/watch?v=IhMeB4NS5To

2014. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
De! Se csóró lakotelepi nem vagyok! Se egoista (csak anyira amenyire egészséges)
2014. aug. 31. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!