Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy usb portos tp-link...

Van egy usb portos tp-link routerem, de a használati utasítás weboldala nem létezik, honnan tudhatom meg, hogy hogyan használhatom ezt a funkciót?

Figyelt kérdés
www.tp-link.com/app/usb

2014. júl. 22. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

pendrive csatlakoztatása routerhez

2:routerben bekapcsolni ezt a funkciot(alabl ben van kapcsolva)

3.Futtatás(win+r) és beirod ezt: //tplinklogin.net/

2014. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak nekem nem működik a [link] oldal, vagy megszűnt a támogatás, vagy mi van?
2014. júl. 22. 14:13
 3/9 A kérdező kommentje:

bocs, de hülye vagyok ehhez a dologhoz, és ha csatlakoztattam, hogyan fogom elérni, a gépen is kell valamit csinálnom (MacBook)


és azt hogyan lehet, hogy a megosztott HDD bizonyos részét csak én lássam, míg más részei teljesen nyilvánosak annak, aki csatlakozni tud a wifi-hez? Ez router kérdés, vagy szoftveres kérdés?

2014. júl. 22. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem betölt
2014. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Routerben a szotver xD
2014. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem működik a net, minden más oldal bejön, de erre azt írja ki, hogy The host does not exist. Ez hogyan lehet? Valami regisztráció kéne, hogy működjön?
2014. júl. 22. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Alkalmazások között(alul tudod a hosszu csík) findere jobb klik :coonect to server

és beirod ezt:

smb://tplinklogin.net

2014. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem minden típusnál egyforma a funkciója az USB portnak.

A TL-WR és a TL-WDR szorzatoknál jó nyomtató szervernek ás fájlszervernek (külső vinyót, pen drive -ot rákötve).

A TL-MR sorozatoknál viszont kizárólag 3G/4G modemeket tudsz csatlakoztatni.


A tp-link.com elég sokszor be van krepálva, de más domén nevekről is elérheted pl. a [link] nekem mindig működni szokott.

2014. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

WDR-em van


exFAT-os pendriv-al nem megy


az amerikai oldalt elértem, itt vannak a firmware-k [link]


de nem tudom, hogy jó-e nekem valamelyik, vagy egyikkel sem lehet ezt megoldani?

2014. júl. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!