Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha a lány akinek udvarolok még szereti az exét?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk. Randin is tényleg olyan volt akin látszódott hogy oda van értem. És úgy jöttem el hogy ezaz van esély. De elő előjön neki a szomorúsága amivel nem tudok mit kezdeni. Pl. mért nem beszél vele az exe? És nem tudok ezzel mit kezdeni? Mérges vagyok hogyha úgy ismerkedtünk volna meg hogy már senki nem jár a fejében akkor simán egymásba tudnánk szeretni. De így? Mit tegyek? Van értelme?
2014. aug. 27. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 Ezer másik nő van a világon, szerintem bátran keresgess másokat, mert nagyon nagy az esélyed, hogy a kis nő fog szépen csendben elküldeni téged.
2014. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, kezdtem kihozni a csajt abból hogy ne a múltban éljen(VOLT PASIJA EMLÉKÉBEN) aztán fél év után lelépett egy 3. pasival (L) soha többé nem csinálok ilyet!
2014. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 PearlDiver ***** válasza:

Átéltem pár éve ugyanezt. A hiba ott lett elkövetve, hogy túl hamar összejöttünk, nem vártam meg hogy hozzászokjon a jelenlétemhez, de még lényegében független emberként, önállóan le tudja zárni az előzőt.

Szerintem légy vele türelmes, találkozgassatok meg minden, viszont! Amíg nem látod rajta hogy elmúltak ezek a hangulatingadozások, addig ne nyomulj rá, ne csókold meg stb hanem arra törekedj hogy mindig biztonságérzete legyen veled, tereld a figyelmét pozitív dolgokra, csak ritkán kérdezd az exéről.

Saját döntése kell legyen az, hogy elengedi a múltból maradt érzelmeket és megnyitja magát az újakra! Ha egymás mellé szorul a kettő, az egy nőnél elég gázos felállás, hiszen már alapjáraton is baromi bonyolultak ;-)

2014. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13 Nah az első olyan válasz, ami jó, és van benne lélek is:D Nem csak erőszakszervezet hozzáállás:D
2014. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Viszont figyelj arra is, ha sokáig megy a lány fejében beállhat az a kép rólad hogy barát/legjobb barát. szép magyarul Friendzone :D lesz... Attól pedig az ég irgalmazzon téged, az ellenségemnek se kívánnám. Ha ez megtörténne a csaj szemében te egy teljesen asszexuális lény leszel akivel mégcsak el se tudná képzelni hogy úgy vele legyen, és akkor a lelked kiteheted akkorse fogsz barátnál több lenni a szemében.
2014. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 PearlDiver ***** válasza:

#14 köszönöm kedves vagy :-)

#15 jogos a felvetés, de! A türelmes udvarlás attól még lehet udvarlás, nem kell a szándékokat véka alá rejteni. Csak nem úgy kezded hogy jó vagy bébi gyere malackodni, hanem kicsit visszafogottabban.

2014. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szívügyekben én nem ajánlom a kutyaharapást szőrével gyógyítani. Amíg más is él a szívében, addig neked mindig fájni fog. Jobb lenne, ha inkább most ő se keresne mást, hanem kicsit magában lenne, de nagyon sokan követik el ezt a hibát, hogy nem hagynak maguknak kellő időt, aztán a következő kapcsolatuk esetleg nem úgy sül el, ahogyan elsülhetne, ha tisztán továbblépve vágnának bele.
2014. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pótold mindenben az előzőt. ne hagyj neki időt gondolkodni. adj neki házimunkát :D vidd valahova, játszatok sokat együtt és társaságban.
2014. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!