Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha a lány akinek udvarolok még szereti az exét?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk. Randin is tényleg olyan volt akin látszódott hogy oda van értem. És úgy jöttem el hogy ezaz van esély. De elő előjön neki a szomorúsága amivel nem tudok mit kezdeni. Pl. mért nem beszél vele az exe? És nem tudok ezzel mit kezdeni? Mérges vagyok hogyha úgy ismerkedtünk volna meg hogy már senki nem jár a fejében akkor simán egymásba tudnánk szeretni. De így? Mit tegyek? Van értelme?
2014. aug. 27. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ahhoz, hogy az ember 100 %-osan részt tudjon venni egy új kapcsolatban, az előzőt teljesen le kell zárnia, mert így csak fájdalmat okoz a leendő párjának és magának is, sokszor úgy, hogy fel se tűnik neki.

Sokan észre se veszik ha egy új kapcsolatban a korábbi párjukról beszélnek vagy hozzák fel pl.azzal mit hogyan csináltak, ami nyilvánvalóan rosszul esik az új barátnak.

Én biztosan nem kezdenék olyan férfivel, aki nem zárta még le a korábbi kapcsolatát, nem gyászolta azt meg, és nem tudta se fejbe se a szívében helyre rakni, és múltként, elmúlt emlékként kezelni, semmi kedvem nem lenne pótlékként, hiánypótlóként és lábtörlőként érezni magam......de te tudod mennyit ér neked a lány :)

2014. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vmi olyasmiben bízok hogy elfelejti hamar velem az exét. Tudom én is hogy mennyire nehéz elengedni vkit...de ha a eltelik 1-2 hónap talán rájön hogy aki ott van mellette már az kell neki és nem az exe. Bár lehet naiv vagyok és ilyenek csak a filmekben vannak.
2014. aug. 27. 08:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a bizalmad a dologban ez igaz, és a dolog szimplán kétesélyes, vagy sikerül neki melletted újra "élni" és meglátni hogy van élet az ex után is, vagy továbbra is hiányozni fog neki......ezt előre nem lehet tudni.

Ez tőled függ és a kitartásodtól illetve attól, mennyire esik neked zokon, hogy gyakorlatilag "versenyezned" kell egy már képben sem lévő fiúval.

Vannak akik képesek így harcolni egy bizonyos szintig amikor is belátják, hogy van-e ennek értelme vagy sem......szerintem ennyit megér, próbálkozz nála és az idő múlásával te magad fogod érzékelni (jó esetben ha nem lesz rózsaszín köd a szemed előtt), hogy mennyire haladsz/haladtok előre ebben a dologban, érdemes-e kitartani még.

Én azért sok sikert kívánok neked, tudom, hogy nem könnyű :)

2014. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én úgy vagyok vele, most ért csalódás nemrég (már a sokadik ugyanattól a lánytól) és szeretnék tovább lépni, mást találni, de úgy érzem amég nem lép az életembe valaki más, akit legalább annyira megtudok szeretni, addig őt nem fogom tudni magamban se lezárni se elengedni. és lehet hogy a srác is így van, és csak idő kell neki amég rájön hogy jött egy más, egy jobb. remélem segítettem :) 19/F (kedves első ha olvasod ezt nagyon tetszett a válaszod, ha az én esetemhez is hozzá tudnál szólni szívesen venném. Köszi) :)
2014. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a lányt?
2014. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3hete
2014. aug. 27. 08:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, nagyon szìvesen segitek neked (is) ha gondolod...... :) #1
2014. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobbat akkor teszed, ha békén hagyod ezt a kis nőt és megkiméled önmagadtól. Egy erőszakos, akarnok ember vagy, az írásod alapján ez a nő lelkileg egy érzékeny ember, nem egy erőszakos akarnok palira van szüksége. Keress magadnak olyan embert, akit az erőszakosság vonz, annál biztos tuti nyerő lehetsz.
2014. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, mindkét oldalról ráadásul. Csak amikor en felejtettem nehezen, akkor ezt szóba se hoztam a páromnak, nem akartam megbäntani. Magamban dolgoztam föl, és legtöbbször sikerült is. Amikor a fiú szabadult nehezen az ex emlékétől, akkor pedig egyszerűen csak türelmes voltam, nem haragudtam ha említette, vagy akármi. Végül ő is "túl lett" rajta. :). Szóval légy türelmes. :)
2014. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok. Mondtam is neki hogy tudom jól hogy ez hosszú időbe fog telni. Csak nem könnyű mikor azt hiszi az ember hogy kicsit talán sinen van. Akkor megint eszébe jut és úgy érzem meg is szakadhatok lehet akkorse fogja elfeledni.
2014. aug. 27. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!