Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkért a lány akinek udvarolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkért a lány akinek udvarolok, hogy zselézzem be a hajam. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Már kért 1szer, de akkor nem tettem meg. Most bezselézzem, vagy az papucs dolog? Még nem jöttünk össze.
2011. jún. 5. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zselézd be. Gondolom azért mondta mert úgy jobban tetszenél neki és biztos jól állna.
2011. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne papucs dolog? Szeretne úgy megnézzni ennyi!
2011. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd meg. Nem visszafordíthatatlan dolog.
2011. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg...elpször csak a hajad, aztán rádszól, hogy úgy eszel, mint egy malac, vegyél inget, mert az szexi, unja a tenisz cipőidet, stb, stb és szép lassan a fejedre nő, s ha már mindent megváltoztattál magadon, akkor megun és lepattint, mert már nincs miért harcoljon, nem tud átformálni.

Legyen saját stilusod, amiben jól érzed magad, ne ő mondja meg hogy viselkedj és mit csinálj. Ha nem tetszik neki keressen jobbat. Valószinüleg, ha te mondanád neki, hogy végja le a haját vagy fesse be más szinüre, vagy csináljon magával bármit, ki lenne akadva, hogyigy miért nem tetszel neki vagy bevágná, hogy ne akard megszabni, hogy mit csináljon. Ez igenis papucs dolog! Ha szeret elfogad olyannak, amilyen vagy...Nehogy megtedd!

2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fúúú, fogas kérdés. Ez a rengeteg válaszlehetőség, csak hogy példákkal dobállódzam:

Igen

Nem

Igen

Igen

Egy próbát azért megér. És ha azt mondja...? leet úgy jobban bejössz neki...

2011. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tavaly zselézve hordtam a hajam, mostanában csak ha elmegyek szórakozni akkor szoktam. Arra gondoltam, hogy suliba nem fogom, de ha délután találkozunk akkor igen :D
2011. jún. 5. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy tetszettél neki. Nekem amikor tetszett egy hosszabb hajú metálos srác, és egy idő után kiengedve hordta a haját eléggé szokatlan volt... most is az...
2011. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vesd magad alá magad! Te vagy a férfi te irányíts és ne hagyd, hogy téged irányítsanak
2011. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zselézd be és cserébe kérd hogy festesse be a haját vagy vágassa rövidebbre.
2011. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!