Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a pasi harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a pasi harmadik randit. Nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés
Sms-Ben beszélünk mindig, megbeszéltük, hogy hétvégén találkozunk. Mivel szombaton esküvőre volt meghívva, így vasárnap találkoztunk volna este. Vasárnap kora du írt hogy nincs túl jól de reméli estére jobban lesz. Írtam neki találkozhatunk jövő héten is amikor jobban lesz. Most mir írtam volna? Este felhívott sajnálja de nincs jól. Kérdezte jövő héten hogy érek rá és mivel késő estig dolgozom így a hétvégét beszéltünk meg. Akkor is rosszul esik mert már vártam. Nem tudom..Ha én randit beszélek meg nem iszom le magam előző nap nem?
2014. aug. 24. 20:47
 1/1 viktorvarga ***** válasza:
najó dehát lagziban ér inni:)
2014. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!