Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihetek neki vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki vagy csak azért mondja, hogy ne okozzon fájdalmat?

Figyelt kérdés
Találkozgattunk egy pasival elég hosszú ideig (fél évig). Többnek indult közöttünk, mint barátság, de mivel nem mentek egyről kettőre a dolgok, ezért megmondtam neki, hogy sajnálom, de ne találkozzunk többet, hisz én türelmes voltam vele és fél évig vártam rá. Nem találkoztunk, néha beszéltünk csak telefonon, már nem minden nap, a chat beszélgetéseknél is inkább hideg próbáltam lenni, hogy így talán elfelejtem, de nem sikerült persze, annyira szerelmes vagyok belé. 2 hétig nem beszéltünk, de nemrég írt nekem. Állítólag hiányzom neki, hiányoznak a találkozásaink, alig várja, hogy lásson stb. Szívem szerint azt mondnám neki, hogy legyen... találkozzunk. Talán rájött, hogy mégis csak érezhet irántam valamit és hiányzom neki? Vagy ne legyek ilyen naiv p*csa? :/

2014. aug. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
fejtsd ki jobban, szex volt?
2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé függ a személységétől
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt. Csók sem, de többet szerettünk volna. Legalábbis én. Bővebben kifejthetem privátban, aki érdekel, mert ez így tényleg nagyon röviden van leírva és elég bonyolult.
2014. aug. 21. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdett el többet keresni, akkor szerintem hihetsz neki. De ne éld bele magad, hanem találkozzatok és ott úgyis érezni fogod hogy mik a szándékai. :)
2014. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!