Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja, hogy semmi különösebb oka nincs, hogy randizni akart velem, akkor hihetek neki?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem miért szeretne és azt mondta, így érezte. Ne keressek semmilyen okot..


Van, hogy tényleg nem lehet megmagyarázni a dolgokat és csak úgy történnek?


2013. okt. 29. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos nem az eszedért hívott.
2013. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első:DDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köösz :D
2013. okt. 29. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

mit kérdezgeted hogy miért akar randizni veled ?


mert tetszel neki és meg akar ismerni, hogy belsőileg is elfogadna-e, mert akkor járni akar veled.

2013. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, mindegy, a lényeget kihagytam, így tényleg csak egy buta libának tűnök :D De most már nem fogom megosztani azt a pluszt, köszi a válaszokat :D
2013. okt. 29. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Fu de ismeros a szitud :)
2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fu de ismeros a szitud :) F(21) pont ma volt nekem is ilyen helyzetem csak egy lànnyal
2013. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem velem, az biztos :)
2013. okt. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!