Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti férfiatlannak tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiatlannak tartanátok egy 20-25 éves srácot aki nem bírja úgy a fájdalmat mint kellene?

Figyelt kérdés

Lehet én nem bírom annyira. Bár régen a pattanás nyomástól is ordítottam mint a sakál :D


-Manapság a fogorvosnál fúráskor csak szorítom a széket mint aki ketté akarná törni, meg néha jelzek vmi hanggal enyhén hogyha marhára fáj.

-Vérvételnél csak a másik kezemmel szorítom a széket erősen, és ennyi.

-Ha megütnek az marhára fáj de nem sírok vagy ilyesmi, még életemben nem verekedtem

-Meg most volt részleges körülmetélésem, és ha felhúzom a fitymát, a varratok úgy feszítik a bőrt hogy ordítok is egy lájtosat. Ennyire még nem fájt semmi, lelkileg is megerőszakol a gondolat hogy még hányszor fel kell húzni mire kiesnek a varratok.


Szerintetek 10es skálán mennyire vagyok nyápic? :D

Ettől nem ábrándulnátok ki ha amúgy össze akarnátok jönni velem, lányok?



2014. febr. 12. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
10/4
2014. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha megütnek az marhára fáj de nem sírok vagy ilyesmi"

Igen képzeld, az emberek többségének fáj, ha megütik de nem kezdenek el sírni... Nem túl férfias. Amúgy azt még tisztázni kéne, hogy pl. a 10/10 azt jeletni, hogy nagyon nyápic vagy, vagy azt, hogy egyátalán nem?

2014. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltál vagy nem katona?Ha lettél volna nem lennének ilyen gondjaid, ja és a férfiak igen a fájdalmat nem birják ugy,ahogyan kellene.
2014. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a 10/10 a nagyon nyápic, a 10/0 a köménymag


Még jó, hogy lehet lódítani a lányoknak az ilyenekkel :DD csak gondoltam megkérdem hogy nagyon gáz-e a fájdalomküszöböm

2014. febr. 12. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezektől a legtöbb embernek minimum feláll a hátán a szőr, szóval nem szégyen az, ha félsz :)

Persze ha sikítva kirohannál a fogorvostól (általános iskolában én produkáltam egy ilyen hisztit, de a fogdoki nem volt mérges, csak kidőlt a röhögéstől :D), az cikibb lenne, főleg 20-25 évesen - viszont ennyitől akkor sem tartanék senkit annyira férfiatlannak, hogy ne álljak vele szóba.

2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szóba állás más dolog, meg a randi is :D
2014. febr. 12. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a "szóba állás" alatt randit értettem :D De nem ismerkedni akarok, még mielőtt valaki félreértené.
2014. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!