Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok! Csodabogárnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Csodabogárnak tartanátok egy olyan férfit/fiút, aki csak instrumentális zenéket szeret?

Figyelt kérdés
És mi lenne a véleményetek róla, ha az előbbi mellett még azt is megtudnátok tőle, hogy undorodik a kapitalizmustól, és úgy általában a mai világtól (legalábbis attól a részétől, amit „fejlett” országokként szokás emlegetni? Lécci életkort is írjatok.
2012. ápr. 9. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a mai világ borzalmas... Az emberek úgyszint. Inkább élnék a kosztümös korban.. egy szebb világban. Itt már minden elromlott. Miért zavarna, ha igaz az, hogy egy bűnözéssel, káros anyagokkal és mocsokkal teli világban élünk? 19/N
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tartanám csodabogárnak

a kapitalizmus undor is teljesen normális

33/N

2012. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem

38/N

de azért nem baj, ha ápolt :)

2012. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

évről évre egyre borzalmasabb a világ...

szerintem sokan szeretnének egy másik korban és időben élni, de az is igaz hogy minden kornak megvolt a maga szépsége és hátránya, viszont ha belegondolunk annó sem volt rengeteg embernek sok mindene , viszont abból a kicsiből megtudtak élni... nem ugy mint ma... a 47 ezer forintos minimum még arra is kevés h kitöröld a segg*ed vele...


visszatérve én nem tartanálak csodabogárnak, ettől eltekintve én kedvelem a csodabogarakat :) ők a társadalom azon rétege akiknek még van önálló egyéniségük :)


17/L

2012. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor leülök az orgona elé és elkezdem nyomkodni, az orbitálisan instumentális zenét jelent! mivel 2 éve álláskereső vagyok, rühellem a kapitalizmust. Nem vagyok csodabogár.
2012. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel. Én is hasonlóan érzek. Tagadhatatlan hogy a világ fejlődése nem pozitív irányba halad. Sőt egyenesen lefelé ível. De ha ettől te még megpróbálsz (mert csak ennyit tehetsz) erkölcsös és az elgondolásod szerint élni nem bűn. Sőt példamutatás és van rá esély hogy egyes fiatalok tanulnak belőlük.

17

2012. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tény és való hogy a kapitalizmus nem működőképes, legalábbis hosszútávon nem. Csak nézz szét és láthatod, ahogy az ember módszeresen pusztítja el önmagát. De soha nem volt olyan társadalmi rendszer, ami működőképes lenne! És attól tartok soha nem is lesz amíg ember az ember.
2012. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenkinek megvan a saját, egyéni ízlése.

23/L

2012. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cserebogárnak tartanának, nem csodabogárnak
2012. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!