Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=U5oGIH0Lruk


(saját szerzemény) kort és nemet is lécci


2011. nov. 27. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

hűű te ilyen számokat írsz? lenne néhány szám amiben nincs ennyi zene...mondjuk nekem hiányzott a szöveg, de ennek gondolom nem ez a lényege. :)

16/L

2011. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macskajós ***** válasza:

Nem rossz, kis alakítás kellene. Az a dobszerűség eléggé le van bénulva, pedig többet is ki lehetne hozni belőle. Ha valaki rá akarna énekelni, akkor nehéz dolga lenne, kissé unalmas a dallam. Rakj bele egy-két váratlanabb, kiugró részt, ami drámaivá teszi a hangzást. Dolgozz még rajta és, ha kész az újabb, kérlek, tedd fel ide nekünk újra. Egyébként nagyon dícséretes, hogy nem másolsz másokat. Hosszú idő óta ez az első szám, amit nem profik írtak és nem is emlékeztetett egy híres banda alkotására.

16/L

2011. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

egy szóval: SZ*R

16L

2011. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

igyekeztem, hogy ilyen szar legyen.

2011. nov. 28. 19:31
 5/6 anonim válasza:

nekem tetszok :)

15/L

2011. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!:-)
2011. nov. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!