Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok csak úgy randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csak úgy randizni valakivel, hogy nem akartok komolyabban tőle semmit? Vagy nagyon nagy kiszúrásnak tartanátok a másikkal szemben? Honnan lehet tudni, hol a határ egy randi és egy baráti találka között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl tapasztalt fiúzás terén.

Van most egy fiú, akit januárban ismertem meg egy buliban. Azóta elég sokat dumáltunk már interneten, meg párszor össze is futottunk véletlenül (arra járt suliba, ahol én lakom).


Pár hónapja nem beszéltünk már, most ismét írt, elég jól eldumáltunk. Elhívott találkozni.


Őszintén szólva nem tudom, mit szeretne. Pár hete lett vége egy kezdődő kapcsolatomnak, ami azóta is fáj, így most semmiféleképpen nem akarok kapcsolatot. Meg nem is igazán tetszik a fiú.


Szívem szerint találkoznék vele, még ha randinak gondolná is, mert legalább gyűjtenék egy kis tapasztalatot, meg az önbizalmamnak is jót tenne szakítás után.

De ott van bennem az is, hogy nem szeretnék kiszúrni vele, úgyhogy nem tudom mit tegyek.


Ti szoktatok úgy randizni valakivel, hogy nem akartok komolyabban tőle semmit? Honnan lehet tudni, hol a határ egy randi és egy baráti találka között?


2013. nov. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

*Szoktatok csak úgy randizni valakivel, hogy nem akartok komolyabban tőle semmit?


nem.

2013. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de ezzel az illető is tisztában van.
2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!