Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól mondjuk h ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondjuk h ez már randi? Minek kell ahhoz történnie? Van egyáltalán ilyen határ?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
keksz
2012. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom a megfogalmazással. Nem ez dönt el semmit.
2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja találkozgatok egy sráccal de semmit nem csinálunk és nem értem h mi van csak beszélgetés sétálgatás és tanácstalan vagyok.
2012. márc. 8. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A, nem mer lépni

B, nem akar lépni


Azt csak tőle tudod meg melyik a helyes válasz.

2012. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srac, probalj kuldeni jeleket neki, es ha jol reagal, lep, vagy pedig erzekelteti hogy lephetsz.

Ha te is tetszel neki szerintem csak fel. ;)


18/F

2012. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

CSAK PAZARLOD RÁ A DRÁGA IDŐDET! Még a barátok is jól elvannak és értékes szabadidős programokra járnak!

Nagyon hülye lehetsz, ha nem tudod, hogy mi a randi! Amikor egy fiú és egy lány annyira jól érzi magát egymás társaságában pl. egy munkahelyen - ahol ugye azért többen is vannak - és vonzódnak egymáshoz annyira, hogy először kettesben eltöltsenek egy kis időt zavartalanul és romantikusan, ahol miután elcsattan az első csók, kimondatlanul is de onnantól már egy párt alkossanak!

2012. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!