Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam vajon?

Figyelt kérdés

Első randi lesz, netes ismerkedés után. A csavar hogy ő török. (én meg ugye nem) :D

Én 23, a lány pedig 18

Egyrészt külföldi se volt még, másrészt ennyivel fiatalabb lánnyal se voltam még.

Szóval hogy viszonyuljak hozzá vajon? Kezdeményezzem a csókot? Vagy max búcsúzáskor egy szájrapuszi? Nem akarok elsőnek hosszú nyelvcsatát mert volt már első randin olyan, aztán meg csak koppantam. Szóval vele komolyabban terveznék (persze ha ő is...)



2012. márc. 8. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha komolyan tervezel, akkor inkább a második randin... Viszont, ha nagyon olyan a helyzet, akkor mehet az elsőn is:P
2012. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Ez hülyeség! Mindenképpen az elsőn kell! Ebből ő is látja, hogy tudod hogy mit akarsz. Őt!:) De most tényleg, ha az első randin nem csókolod meg, akkor szinte biztos hogy ezen fog agyalni a következő találkozásig, hogy vajon miért nem próbáltad meg sem. És magában fogja keresni a hibát! Emiatt lehet, hogy nem is mer majd veled többet randizni. Ha meg volt csók, akkor meg alig várja majd hogy újra lásson, és csókoljad:)

De azért nézz utána a török mentalitásnak is. Biztos ami biztos. :)

2012. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a-a. egy puszit az arcára. az első randin tolakodásnak venné, hidd el, lány vagyok :P előtte persze kérj tőle még egy randit :P
2012. márc. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, és szerintem nem feltétlenül szükséges a csók az 1. randin. Tőlem megkérdezte 1. randi végén a fiú, h. találkozunk-e még, aztán meg az arcomra kaptam puszit. 2. randi végén a számra, 3. randi végén már nyelves csók volt. :) Nekem tetszett ez a tempó, h. nem akart lerohanni egyszerre. Azóta együtt vagyunk, igaz még nagyon-nagyon friss a dolog.
2012. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felesleges elsőn csókolózni. Ha bejössz neki úgyis lesz folytatás, ha nem akkor meg a csókot se fogja hagyni.


Én 3. randin csókoltam meg a barátnőmet. Várjon szépen a sorára :)

2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

csókold meg az 1. randin

én imádom, ha egy pasi tudja, mit akar


21L

2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2/6 az hülyeség amit te mondasz! Ha tetszik neki akkor nem azlért fog tetszeni, mert lesmárolta vagy nem!


Hé srác amúgy figyelj, nekem török a legjobb barátnőm, nem kell vele sietni!! Nagyon is imponál, ha nem rohanod le az első randin! Egyáltalán nem kötelező megcsókolnod, amúgy így nem is szabad tervezni hogy hogy legyen! Lássa rajtad, hogy jól érzed magad vele, érezze hogy tetszik neked, ahogy írták a végén kérj következő randit, ha nem is konkrét időponttal, de közöld, hogy te szeretnél vele újra találkozni. A csók pedig nincs randiszámhoz kötve, az jön amikor jön. Egyébként minél tovább vársz vele(jó nem éveket:D) annál édesebb lesz. Akkor a legjobb csókolózni, amikor már nem csak tetszik, hanem egyenesen megőrülsz hogy megcsókolhasd.

De én a lassan de biztosant ajánlom, ne rohand le tettekkel, 1-2-3 randin nem baj ha nincs csók, viszont azt éreztesd vele, hogy tetszik neked és komolyan érdekel. Az nem azt jelenti, hogy elhalmozod nyálas szövegekkel, hanem érdeklődsz felőle, megpróbálsz vele minél többet találkozni, stb.

Na hajrá:)

2012. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok.

Attól is függ mondjuk szerintem, h. mennyire ismeritek egymást, meg h. mennyi ideig tart a randi. Mi nem neten ismerkedtünk, így az 1. randink tényleg az ismerkedésről szólt, és kb. 2 órás volt. Korainak tartottam volna még a csókot a végén. Jó volt így a 3. randi végén. Igaz, így meg már nagyon-nagyon vártam, és vágytam rá, h. megcsókoljon. :) De jó volt így egyébként.

2012. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értékeld helyén a helyztet, ezt így nem lehet előre tudni. (Eleve nem is láttad....)
2012. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első randi végén egy nyelves smaci visszaigazolást ad, hogy lesz következő.
2012. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!