Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök ennek a lánynak (bővebben lent)? Én 15/F vagyok.

Figyelt kérdés

Tehát: Én 15/F ő 16/L. Abba a suliba jár ami az enyém mellett szó szerint pár méterrel (gondolom 10-be ha egy évvel idősebb)

Szinte minden reggel egy buszon utazunk, csak ő a szomszéd városban lakik. Először csak annyi volt h láttam, hogy ott egy jó csaj, más nem. Aztán észrevettem h felém/engem néz, én is néztem őt aztán amikor észrevette akkor elkezdte megint nyomni a facet a telójáról. Aztán kb minden nap rám nézett mosolygott stb (Ekkor már azér tudtam h nem csak úgy véletlen arra néz amerre én ülök :D) Csak mindig vele vannak a barátnői vagy a nővére. A minap is szokásosan leülök hátra a szinte bérelt helyemre, felszáll ő is, nem vágom h azt nézte h van e szabad hely (volt, nem vágom miért nem ült le), vagy azt h én hol vagyok. Aztán elkezd sugdolózni a barátnőjével, közbe rám nézett mosolygott, borzolta a haját... aztán amikor én leszálltam akkor hát egy ilyen "tetetem hogy nem nézem" nézése volt :D Ja igen az kimaradt h egész úton a telójukról facebookoznak (nem láttam pontosan h facebbok de hát elég valószínű :D)

Most bejövök ennek a csajnak, vagy én valamit rohadtul félreértelmezek? :D


2012. febr. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
bejössz neki :D
2012. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány létemre mondom, hogy igen, biztos bejössz neki :D
2012. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor jó :D

így könnyebb ismerkedni h már tudom tetszek neki és ő is nekem

2012. febr. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!